Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MeganMarkle napisał:

@stars & stripes gratulacje!!! Super, że macie to już za sobą, gratulacje! 

Na ile przed wizytą w ambasadzie byliście u lekarza? I jak to jest ze szczepieniami u dzieci? Których dokładnie wymagali (poza ospą)? Martwię się bo teraz sezon na przeziębienia, dziecko mam w domu chore już trzeci tydzień, nie zanosi się na szybką możliwość zaszczepienia na cokolwiek :/

U lekarza byliśmy tydzień temu. Szczepienia to indywidualna sprawa. Prześlij skany kart szczepień dzieci do lekarza z prośbą o weryfikację i wskazanie tych koniecznych do uzupełnienia. Następnie polecam rozmowę z Waszym lekarzem prowadzącym dzieci, jak ogarnąć sensownie temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
49 minut temu, stars & stripes napisał:

Pytanie dotyczyło tego czy ten ktoś mieszka na terenie USA. Raczej po to aby sprawdzić reakcję, ponieważ ta osoba ma legalny pobyt.

Czy byli inni uczestnicy DV? Nie wiem bo nikt nie ma tego na czole wypisanego :lol: Rozmowy z konsulami w większości nie są zrozumiałe z odległości w której siedzi się na fotelach w poczekalni.

@UK2018 na potrzeby badań musisz wykonać badania laboratoryjne na których wyniki czeka się tydzień. Samo badanie u lekarza zajęło nam ok 3 godzin dla 4 osób.

Tak z ciekawości zapytałam czy duże tłumy są w ambasadzie nowo wylosowanych ;) dzięki za informacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że raczej nie, biorąc pod uwagę że Polaków w loterii wylosowano osiemset paru, co statystycznie daje ok.17 os na tydzień co raptem składa się na kilka osób dziennie (zakładając że w każdy dzień roboczy Ambasada kogos przyjmuje)... nie sadze by były tam tłumy wylosowanych ;) natomiast może być zawsze tłum ludzi po inne wizy, w tym zwłaszcza turystyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erkerk zaglądasz tu jeszcze? Pisałeś kiedyś, że masz numer 2018eu000038xx czyli powinieneś juz mieć zaproszenie na rozmowę w listopadzie, pochwał się kiedy masz :) 

@Maroslav ty tez pisałeś że sie załapiesz na listopad - pochwalić sie? 

Im więcej relacji na żywo tym lepiej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Xarthisius napisał:

Ujelo w jej sprawie mnie to, ze nie wywalili jej za rzekomy zamach bombowy, nie wywali jej za to co tutaj na rozrabiala, a pozbawili obywatelstwa i deportowali za krzyzyk w formularzu imigracyjnym.

Bo latwiej/szybciej/taniej to udowodnic. Tak samo jak Al Capone w koncu byl skazany nie za mordestrwa, korrupcje, wojny mafii, racketeering ale za... nie placenie podatkow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, katlia said:

Bo latwiej to udowodnic. Tak samo jak Al Capone w koncu byl skazany nie za mordestrwa, korrupcje, wojny mafii, racketeering ale za... nie placenie podatkow :lol:

Ja to troche bardziej czarno widze. Raz imigrant, zawsze imigrant. Tak dla przykladu juz nie dlugo jak cos przez nie uwage usuniesz z facebook'a to DHS oferuje bezplatny backup:

https://www.buzzfeed.com/adolfoflores/people-are-worried-about-dhs-plans-to-gather-social-media

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2017 o 15:32, MeganMarkle napisał:

@newborn a Tobie udało się w końcu przełożyć te rozmowę? Czy jednak odbyła się dzisiaj, zgodnie z oryginalnym planem....?

W sumie to dostałem maila z ambasady ze kolo listopada będą umawiać na grudzień i tego się trzymam :) ale napisali , że nie gwarantują mi ,że będą wizy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...