Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ja i tak biletów nie chciałam kupować nim dostanę poszport z wizą bo to wiadomo jak bywa. Każdy przypadek inny no ale zaczynam się tym troche stresować...No nic nie pozostaje jak czekanie... mam nadzieję, że nie będzie ono tak długie.
Dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
21 godzin temu, Czołg napisał:

Zastanawiałem się czy to pisać, ale teraz chyba się koleżanka wstrzyma z zakupem ;)

 

11 godzin temu, cee napisał:

Niepewność rodzi się w niejasnosciach emoji6.png

Moja raczej zrodziła się z tego, że chciałabym jak najszybciej kupić bilety :) Bo niejasności żadnych nie było w sumie. I mam informację, że jest do odebrania dzisiaj więc na spokojnie wszystko już :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, haneczka019 napisał:

Taaak, bo inne narody to tak tchną stoicyzmem, a tylko my Polacy taki naród nerwowy ;).

MartuSs czyli dokładnie tak jak było w moim przypadku. A kiedy się wybierasz w podróż?

 

Dzięki za dobre wsparcie w tym moich niepotrzebnych nerwach! :)) No jak dziś odbierzemy paszporty to szukamy biletów, ogólnie lecimy na 2 tygodnie w okolice Chicago i chcemy jakoś w połowie września lecieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cee napisał:

Taka jakaś polska natura denerwować się na zapas, ale to chyba jest poklosie tych wszystkich lat pod czyimś butem emoji6.png
Powodzenia i miłego zwiedzania.

Nie polska, a ludzka. Chyba nikt sie niczym tak nie denerwuje na zapas jak kobietki z którymi pracuje, a ja jedyna Polka :) 

MartuSs miłej podróży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...