Skocz do zawartości

Nie cierpię kiedy niektórzy Amerykanie myślą że Polska jest w Rosji


pida

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Łukasz90 said:

Także byłbym ostrożny z takimi poglądami ,że Polacy geografii nie znają.

No, ale to jest tak samo jak z tym, że Amerykanie nie znają. Jednych uczyli, drugich nie. Jakby ktokolwiek z ludzi obcego kraju zrozumiał język polski i obejrzał serie filmików ''Matura to bzdura'' to miałby Polaków za największych debili :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
15 godzin temu, cee napisał:

https://matadornetwork.com/read/can-ace-basic-geography-quiz-quiz/

Az się pochwalę wynikiem, aczkolwiek pytania na poziomie 5klasy podstawówki emoji12.png
Ostatnio robiłem stolicę I miałem 21/28 emoji39.png

Też jestem master haha ;) 

Ale dziwne bo mi nie pokazało dobrych czy złych odpowiedzi ani żadnego wyniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, cee said:

Tak że stolic poległem na jakichś afrykańskich i na Holandii emoji44.png capitol kojarzył mi się że stolicą ale w przypadku Holandii to Amsterdam jest capitolem a nie Den Haag

Zapodaj linkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteśmy masterami :) Tego typu Facebookowe testy przypominaja mi o tej kobiecie co zawsze myslala, ze wrozki to oszustki. Ale raz poszla, no i sie przekonala, ze jest zupelnie odwrotnie, bo wrozka jej powiedziala, ze jest zdolna, odwazna i inteligentna, "A przeciez ona mnie nigdy wczesniej nie spotkala!"... No i od tamtej pory chodzi juz caly czas :)

Zatem tutaj liczy sie klikalnosc.

Ale jesli ktos jest zainteresowany troche lepszym geograficznym wyzwaniem, to polecam aplikacje "GeoBee Challenge". Pytania bardzo rzadko sie powtarzaja, czas na odpowiedz jest ograniczony, jest 15 szybkich leveli skladajacych sie z pytan, mapy i rundy bonusowej (procent odpowiedzi musi byc prawidlowy aby przejsc na kolejny level).

@cee You have been challenged! ;) :

 

 

2018-03-01 12.00.41.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...