Skocz do zawartości

Opcja "Other" w stanie cywilnym (DS-160)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Otóż nęka mnie jedno pytanie z wypełnionego już przeze mnie wniosku o wizę B2. W pytaniu o stan cywilny zaznaczyłem opcję "other" i wpisałem, że mam dziewczynę.

Zastanawiałem się nad opcją "single" (która jak już wiem jest lepszym wyborem), ale z racji, że mam zamiar jechać do USA właśnie z dziewczyną wybrałem wyżej wymienione rozwiązanie, by nie było nieporozumień przy pytaniu "z kim mam zamiar udać się do Stanów".

 

Moje pytanie brzmi: czy to, że wybrałem opcję "other" i zaznaczyłem, że jestem w nieformalnym związku zamiast opcji "single" nie będzie miało negatywnego wpływu na rozpatrywanie wniosku? Po prostu czy nie stanowi to problemu?

 

Czekam na odpowiedź i z góry serdecznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopiero po zatwierdzeniu wniosku uświadomiłem sobie, że ich przecież interesuje stan cywilny a nie po prostu bycie w związku. Bardziej właśnie chodzi mi o ten wpływ, ale mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz, czyli nie będzie to miało żadnego wpływu. Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze może się wypowiedzieć to będę wdzięczny. Dzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się tylko, że aplikanci sami interpretują pytania i wpisują to co uważają za słuszne...

Czy ktoś mógłby potwierdzić, że nie ma powodów do obaw? Nie ukrywam, że trochę się obawiam, że mogą być jakieś problemy w związku z tym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Abe.L napisał:

Jeśli ktoś jeszcze może się wypowiedzieć to będę wdzięczny. Dzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się tylko, że aplikanci sami interpretują pytania i wpisują to co uważają za słuszne...

Czy ktoś mógłby potwierdzić, że nie ma powodów do obaw? Nie ukrywam, że trochę się obawiam, że mogą być jakieś problemy w związku z tym :(

A jak Ci ktos powie ze beda to co w zwiazku z tym zrobisz ? Nie zawracaj sobie glowy rzeczami na ktore nie masz wplywu, idz na rozmowe i wyjasnij - jezeli sie zapytaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

Boziuu, po co sobie zawracacie glowy takimi 'problemami'... 

Zamiast wziąć książkę i się czegoś nauczyć to robi się problem z niczego. 

Właśnie zapytałem tutejsza studentkę kto to był Pasteur. Zgadnijcie jaka była odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Abe.L napisał:

Wyluzujcie, czlowiek jak sie stresuje to wymysla rozne dziwne problemy na sile, zwykle niepotrzebnie

prawda, także głęboki wdech/wydech, będzie dobrze!

11 minut temu, Abe.L napisał:

Zrobil sie tutaj nonsensowny kącik spamowy, zatem temat do zamknięcia.

Może i tak, ale teraz jestem ciekawa jak z tym Pasteurem było. Ja zgaduję, że odpowiedź była w stylu "pastor Ludwik? to nie z mojej parafii" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...