Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Kriskross napisał:

Dla zaintersowanych tym zagadnieniem: zaznaczyłem cel turystyczny zarówno podczas pierwszego jak i drugiego lotu do USA z wizą imigracyjną :)

 

To dobrze ze nie było problemów. Ja raczej zadeklarowałbym cel podjęcie pracy. Bo przecież wiza imigracyjna to osiedlenie i najczęściej podejęcie pracy. I tak chyba zrobię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 21.02.2020 o 03:30, Pawex1972 napisał:

To dobrze ze nie było problemów. Ja raczej zadeklarowałbym cel podjęcie pracy. Bo przecież wiza imigracyjna to osiedlenie i najczęściej podejęcie pracy. I tak chyba zrobię. 

Ale macie problemy. To są informacje głównie dla linii lotniczych. Do celów statystycznych. Już tam "imigracyjni" odpowiednio posortują wszystkich gagatkow po przylocie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andyopole napisał:

Ale macie problemy. To są informacje głównie dla linii lotniczych. Do celów statystycznych. Już tam "imigracyjni" odpowiednio posortują wszystkich gagatkow po przylocie.:)

Hihi :) dokładnie. Też mnie to pytanie zdziwiło,  ale dałem się wkręcić gdyż nigdy nie byłem w USA więc kompletnie nie mam pojęcia o takich quizach  na pokładzie samolotu, a zwaszcza tego kto je organizuje. Hihihi Chyba zaczyna sie juz powoli paranoja związana z praktycznym wykonaniem " wylosowania GC ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 11 miesięcy później...
W dniu 7.06.2020 o 18:19, newy0rker napisał:

Mam to :).... Jednak obawy, że nr 24xxx to za malo żeby dostać się na rozmowe:/

Udało się ? Ja w tym roku mam 23XXX i właśnie się zastanawiam jak to będzie.

Btw będzie nowy temat dla wylosowany, nie wylosowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...