Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi



Fajne miejscel Miasto uniwersyteckie to znaczy chyba wiecej studentow niz mieszkancow, przez co życie tam jest fajnie. Życie nie za drogie. Stosunek cen do płac całkiem korzystny. Powinno być wszystko OK. Powodzenia!!


Dziękuję za dobre słowa! Właśnie znajomy bardzo polecał taniość życia tam, że z niskim budżetem początkowym będzie stosunkowo łatwo wystartować. Również mam nadzieję, że jakoś damy radę, zwłaszcza, że do luksusu nie jesteśmy przyzwyczajeni, także chyba potrafię liczyć każdą kopiejkę. Jeszcze chciałabym zapytać, bo mam sprzeczne zdania na ten temat, może ktoś znajdzie odpowiedź lub odeśle do źródła, czy ja mogę po przyjeździe prowadzić auto na moim polskim prawie jazdy? Niby przeczytałam, że można 30 dni a później trzeba już mieć lokalne, znajomy też tak mówił, a mąż twierdzi że w BMV mu powiedzieli, że nie wolno. Prawo jazdy polskie, bez międzynarodowego. Przypominam stan Ohio.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na szybko google znalazł mi taki dokument na stronie BMV w Ohio: https://publicsafety.ohio.gov/links/bmv3741.pdf

Mówi on że masz obowiązek jako nowy rezydent Ohio w ciągu 30 dni uzyskać DL. Co oznaczałoby, że do 30 dni możesz prowadzić na out-of-state DL (co w twoim przypadku byłoby polskim DL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie? o co pytasz? jak się przesiąść? Bezproblemowo
Nie wiem właściwie, nawet nie wiem co mam sobie sama polecić w tej sytuacji. Właśnie dostałam informację, że będę musiała czekać w Chicago ok. 4 godzin aż po mnie przyjadą, z 4 torbami i 2 dzieci :/ nie wiem co robić co wymyślić

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, ajlo19 said:

Nie wiem właściwie, nawet nie wiem co mam sobie sama polecić w tej sytuacji. Właśnie dostałam informację, że będę musiała czekać w Chicago ok. 4 godzin aż po mnie przyjadą, z 4 torbami i 2 dzieci :/ nie wiem co robić co wymyślić

hhhhmmm - skomplikowana sprawa. Ja radzę ... czekać ;)

Zjeść pierwszego hamburgera (choćby i w McD), wypić kawę w Starbucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...