Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć wszystkim ponownie,

Dostałem maila od ambasady:

"You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing."

Niestety nie mogę się zalogować piszę, że confirmation number jest 16-znakowy a ja mam 14-scie. Już probowałem z dodatkowymi zerami i nadal nic. Gdzieś kiedyś czytałem o tym na forum, natomiast teraz nie mogę tego znaleźć jakieś pomysły?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Wojciech1991 said:

Cześć wszystkim ponownie,

Dostałem maila od ambasady:

"You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://www.dvlottery.state.gov/ESC . Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing."

Niestety nie mogę się zalogować piszę, że confirmation number jest 16-znakowy a ja mam 14-scie. Już probowałem z dodatkowymi zerami i nadal nic. Gdzieś kiedyś czytałem o tym na forum, natomiast teraz nie mogę tego znaleźć jakieś pomysły?

Na te strone logujesz sie uzywajac tego samego numeru, ktorego uzywales do sprawdzenia czy wygrales, a nie przy uzyciu numeru sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wojciech1991 napisał:

Witam, mamy rozmowę na 10 grudnia w konsulacie :) Kiedy proponujecie się umawiać do lekarza? Tak, aby na spokojnie wszystko załatwić? Do lekarza idziemy do Krakowa, bo też tutaj mieszkamy. I ile się czeka na dokument o niekaralności?

Dokument o niekaralnosci - czeka sie tyle co w kolejce ;) dostaje sie go na miejscu.

Lekarz - przynajmniej 2 tygodnie przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Wojciech1991 said:

Witam, mamy rozmowę na 10 grudnia w konsulacie :) Kiedy proponujecie się umawiać do lekarza? Tak, aby na spokojnie wszystko załatwić? Do lekarza idziemy do Krakowa, bo też tutaj mieszkamy. I ile się czeka na dokument o niekaralności?

Tez miałam rozmowę w tym czasie (tyle ze rok wcześniej), lekarz miałam 22.11 i spokojnie starczyło czasu... 

pamietaj żeby na badania zabrac ze sobą paszport!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie, przepraszam, że tak męczę, natomiast mam 2 pytania. Jeśli chodzi o lekarza, należy iść przed wizytą do jakiegoś innego lekarza w celu zrobienia np. szczepionek czy prześwietlenia czy wszystko załatwię w tej rekomendowanej klinice Krakowskiej? Druga sprawa dostałem maila od ambasady odnośnie ds-260 dla mojej żony, aby ją wypełnić.

"Szanowny Panie,

 

W związku z planowaną na 10 grudnia br. rozmową z konsulem ws. wizy imigracyjnej informujemy, że aby Pana żona Izabela mogła do niej przystąpić musi wypełnić wcześniej on-line formularz DS-260. Podobnie jak dla Pana, również dla niej wymagany jest pełen pakiet dokumentów – badania lekarskie, zupełny odpis aktu urodzenia i małżeństwa, zaświadczenie o niekaralności.

 

Z szacunkiem,

Dział Wiz Imigracyjnych Ambasady USA w Warszawie"

Ktoś miał taki przypadek? i gdzie wypełnić ds-260 dla Mojej żony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wojciech1991 napisał:

Ja tydzień temu robiłam badanie w krakowskiej klinice, spotkanie w ambasadzie mam w listopadzie. Wszystko załatwisz tam na miejscu, ale najlepiej zabrać się za to 3 tygodnie przed planowaną wizytą w ambasadzie. Najpierw zrobili mi  badania, a po dwóch tygodniach miałam wizytę u lekarza, podczas której miałam jeszcze szczepienie. Wtedy też otrzymałam dokumenty potrzebne na rozmowę. Lekarz ten przyjmuje tylko w środy, dlatego lepiej umówić się i zrobić badania wcześniej.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...