Skocz do zawartości

Marzenie wyjazdu.


Eskimos.

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, pelasia napisał:

Ja tez nie, ale on napisał NY, poza miastem moze byc fajnie, choc nie wiem, całego stanu nie zwiedziłam. 

Ah racja. Ja zawsze zapominam, ze NY to jest caly wielki stan i jak ktos mowi/pisze NY to mi zaraz NYC przychodzi na mysl :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
10 godzin temu, Eskimos. napisał:

Witam wszystkich :) Odkąd pamiętam zawsze chciałem wyjechać i zamieszkać w Stanach

 

3 godziny temu, ilon napisał:

Byles w stanach wczesniej? Jesli nie, to polecam najpierw przyjechac na turystycznej. Jako turysta oczywiscie. Ja to bym w NYC nie chciala mieszkac nawet za doplata :D 

setki tysiecy ludzi kazdego dnia chce zamieszkac w usa nie bedac tam nigdy - to nic nowego. 

usa znane z filmow, seriali, starych polskich mitow ameryki gdzie za rok pracy w usa mozna bylo zyc w polsce dziesiec - tak juz nie ma. 

 

2 godziny temu, pelasia napisał:

Ja tez nie, ale on napisał NY, poza miastem moze byc fajnie, choc nie wiem, całego stanu nie zwiedziłam. 

cay polnoc stanu ny jest piekna. Im wyzej tym ladniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiem, że nie zarobie tego co w UK obecnie :) Chodzi tylko o taką przygodę żeby starczało na normalne życie :) Ja bym chciał zamieszkać  w NYC :) Lubię duże miasta ;) Tylko jeśli nie uda się trafić zielonej karty to zostaje wiza turystyczna i praca na czarno ;/ no bo nie wiem co innego poradzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że jest jakiś ciekawy program :) Interesuje mnie wyjazd na rok ale nawet pół dobre ;p Nie chce jechać dla zarobku, ponieważ haruję w Anglii, a póki młody jestem chciałbym mieć taką przygodę, czyli np rok w dużym mieście w USA. Poznać ciekawych ludzi, zobaczyć jak to wszystko wygląda :) Wiem, że nie jest łatwo ogarnąć to wszystko, ale wystarczy jakiś pokoik i praca żeby przeżyć, bo jak wiadomo NYC drogi ;o  Jeśli jakiś program ma takie warunki to czemu by nie spróbować, a widzę że jest parę ;p Tylko nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości, bo może lepiej w jakieś programy dla młodzieży się nie pakować tylko próbować jak już samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Eskimos. napisał:

póki młody jestem chciałbym mieć taką przygodę, czyli np rok w dużym mieście w USA

Niestety, USA to nie UE... nie mozesz sobie ot przyjechac i pracowac... tak samo jak Amerykanie nie moga sobie pojechac do Europy na rok pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te programy work i travel nie są na rok czasu. 

Jak nie masz doświadczenia, odpowiedniego zawodu to życzę powodzenia w szukaniu wizy pracowniczej. 

Pracowałeś kiedyś na czarno? Popracuj i zobaczysz jak kto jest.

Ps to już kolejny post jak ktoś pisze o pracy na czarno.Bywają tacy co piszą że ludzie nie latają do pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...