Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Łukasz90 napisał:

A już myślałem ,że jednak w tym roku nie będzie loterii :D

Podobno dekret o jej likwidacji juz byl gotowy ale prawdopodobnie jakis przytomny urzednik wyciagnal to pismo ze sterty dokumentow do podpisania, lezacych na biurku jego ekscelencji prezydenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 przypiął ten temat
10 minut temu, mkrzyzan napisał:

Witam,

mam pytanie jezeli mnie wylosowali w loteri 2019 ale ze wzgledu na wysoki numer nie wiem czy sie załapie na GC to tez moge wyslac zgłoszenie nie bedzie to kolidowało nawet jak mnie zaprosza. dzieki za odpowiedz

Możesz wysłać, pamiętaj o nowym zdjęciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, suungirl napisał:

Tak, próbujemy po raz kolejny. To będzie mój 3 raz. Może do 3 razy sztuka! :)

Trzymam kciuki i powodzenia!:)

Nam ostatnio sie udalo, ale nie zalapalismy sie na rozmowe - najgorzej!:P Jak 4 miesjce na zawodach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dokładnie jest z tym zdjęciem. Startowałem już 2 razy i robiłem zdjęcia sobie i rodzince i ... nie mieliśmy szczęścia, nie mam już ochoty po fotografach jeździć, czy jak tym razem użyję zdjęć sprzed 2 lat, to mogą nas zdyskwalifikować już na starcie?  Kiedyś pisali tu forumowicze, którzy używali starych zdjęć, że mimo tego że zdjęcia się powtarzały rok po roku, to jednak im się udało zdobyć GC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał nie ryzykować i lepiej zrobić nowe niż potem się nad tym zastanawiać. Z tego co pamiętam to był gdzieś zapis, że wymagają nowego zdjęcia. 

Możesz też spróbować zmienić np jakiś piksel i zapisać stare zdjęcie jako nowe, teoretycznie też powinno przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...