Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Roelka napisał:

Rozpoczynamy sezon na zadawanie tych samych pytań co rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu..  może któryś z modow stworzy FAQ z wszelkimi odpowiedziami co do małżeństw (przed, po w trakcie loterii) zmiany adresu, opłat, itp. (Tak wiem ze cos podobnego mamy ale nikt tam najwyraźniej nie zagląda i przydałby się obszerniejszy temat ) Bo to już nudne się robi. :p 

To i tak nie pomoże bo  ludzie dążą do minimalnego wysiłku.

Przeczytanie FAQ to wysiłek. Łatwiej zadać pytanie. Taka natura i już.

A co do wykresu powyżej to liczba selectees jest wprost proporcjonalna do liczby zgłoszeń w danym okresie. Bardziej miarodajne byłoby przedstawienie procentowego udziału wylosowanych w całkowitej liczbie zgłoszonych w danym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
49 minut temu, Roelka napisał:

Rozpoczynamy sezon na zadawanie tych samych pytań co rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu..  może któryś z modow stworzy FAQ z wszelkimi odpowiedziami co do małżeństw (przed, po w trakcie loterii) zmiany adresu, opłat, itp. (Tak wiem ze cos podobnego mamy ale nikt tam najwyraźniej nie zagląda i przydałby się obszerniejszy temat ) Bo to już nudne się robi. :p 

Przecież nie musisz odpowiadać, nie musisz nawet czytać. :D 

Wejdź na wątek "chciałem powiedzieć że..." I napisz coś fajnego. Coś co Cię odstresuje...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, andyopole napisał:

Przecież nie musisz odpowiadać, nie musisz nawet czytać. :D 

Wejdź na wątek "chciałem powiedzieć że..." I napisz coś fajnego. Coś co Cię odstresuje...;)

Faktycznie, odstresuje się jak opuszczę to forum. Trochę mam dość osób którym przeszkadzają moje posty. A przecież też mogą nie czytać i pójść się odstresowac. No nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!!
 

Wlasnie zauwazylem cos czego o dziwo nie zauwazylismy od kilku lat!!!! Mianowicie Zona nie zmienila Paszportu po slubie (5lat) i ma na panienskie nazwisko (co ciekawe, ostatnio (DV2018) nas wysolowali tez z tym paszportem, a danymi na dobre naziwsko...)

Wlasnie umawiamy sie na wizyte w Ambasadzie w Londynie, aby wyrobic nowy paszport, ale nie wiemy jak dlugo bedzie to trwalo... Pan cos mowil o 6tygodniach, od zlozenia wniosku - a jeszcze nie mamy terminu spotkania...

Czy w takim razie mamy zlozyc papiery na nasze naziwsko ale ze starym paszportem? I podmienic? Czy czekac na nowy i moze nie zdazyc...?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MMNycz napisał:

Hej wszystkim!!
 

Wlasnie zauwazylem cos czego o dziwo nie zauwazylismy od kilku lat!!!! Mianowicie Zona nie zmienila Paszportu po slubie (5lat) i ma na panienskie nazwisko (co ciekawe, ostatnio (DV2018) nas wysolowali tez z tym paszportem, a danymi na dobre naziwsko...)

Wlasnie umawiamy sie na wizyte w Ambasadzie w Londynie, aby wyrobic nowy paszport, ale nie wiemy jak dlugo bedzie to trwalo... Pan cos mowil o 6tygodniach, od zlozenia wniosku - a jeszcze nie mamy terminu spotkania...

Czy w takim razie mamy zlozyc papiery na nasze naziwsko ale ze starym paszportem? I podmienic? Czy czekac na nowy i moze nie zdazyc...?

Pozdrawiam :)

Pytanie co to ma do DV-2020 ? :) Temat chyba w 2018 powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Robson! napisał:

Pytanie co to ma do DV-2020 ? :) Temat chyba w 2018 powinien być.

Wylosowali nas - co nie znacza ze dostalismy zielona karte :) CN 33xxx - niestety sie nie zalapalismy na rozmowe - jak 4 miejsce w zawodach :(

My gulpi - nie ogarnelismy tego ze mamy stary paszport. Pytanie - zlozyc wniosek z starym paszportem (jak widac nie weryfikuja) i zmienic po otrzymaniu nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MMNycz napisał:

Wylosowali nas - co nie znacza ze dostalismy zielona karte :) CN 33xxx - niestety sie nie zalapalismy na rozmowe - jak 4 miejsce w zawodach :(

My gulpi - nie ogarnelismy tego ze mamy stary paszport. Pytanie - zlozyc wniosek z starym paszportem (jak widac nie weryfikuja) i zmienic po otrzymaniu nowego...

Do wysłania zgłoszenia nie potrzeba paszportu.  Przy ds 260 jest potrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...