Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
W dawnych, dobrych czasach, jesli ktos nie zdal matury musial powtarzac ostatnia klase szkoly sredniej. Bylem jednym z pierwszych rocznikow, ktory nie musial zdac matury aby otrzymac swiadectwo ukonczenia sredniej szkoly.
Czasem bywalo ze slabowaty uczen szedl na uklad z wykladowca przedmiotu i dostawal trojke w zamian za nieprzystepowanie do matury. Nadal stosuje sie ten trick?:angry:
Nie wiem, ale wg mnie bardzo dobrze że jest to rozdzielone. Np po technikum zawód wyuczony i praktykę delikwent ma, a matura do pracy wcale nie jest potrzebna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cee napisał:
15 minut temu, andyopole napisał:
W dawnych, dobrych czasach, jesli ktos nie zdal matury musial powtarzac ostatnia klase szkoly sredniej. Bylem jednym z pierwszych rocznikow, ktory nie musial zdac matury aby otrzymac swiadectwo ukonczenia sredniej szkoly. emoji4.png
Czasem bywalo ze slabowaty uczen szedl na uklad z wykladowca przedmiotu i dostawal trojke w zamian za nieprzystepowanie do matury. Nadal stosuje sie ten trick?:angry:

Nie wiem, ale wg mnie bardzo dobrze że jest to rozdzielone. Np po technikum zawód wyuczony i praktykę delikwent ma, a matura do pracy wcale nie jest potrzebna.

Nie wiem jak jest teraz ale za moich czasow tylko maturzysta technikum mogl przystapic do egzaminow na Politechnike. Absolwent ogolniaka nie mogl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu masz mature i skladasz papiery do wyzszej szkoly gotowania na gazie lub innych szanowanych szkol wyzszych. ;-) teraz jest tak andyopole, ze egzaminy maturalne z danego przedmiotu sa wymagane na okreslone kierunki studiow. Na polibude mozesz startowac z matura kazdej szkoly sredniej ale juz nie z kazda matura (musisz miec na maturze  przedmioty wymagane przez uczelnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyopole teraz w Polsce brakuje zawodówek (podobno mają znowu wrócić)  , technika maja i miały się dobrze. Ja szczerze tak teraz patrząc wstecz to poszedłbym jednak albo do zawodówki albo do technikum. Ale ja jeszcze jestem z tego pokolenia co rodzice twierdzili ,ze wstyd pójść do zawodówki bo tam same imbecyle. Może imbecyle ale na swój sposób cwane, zresztą teraz remontuje dom to z autopsji wiem ile zarabiają właściciele firm budowlanych , firm hydraulicznych ale także ich parownicy a wcale nie są to orły i są młodsi od mnie. Jak byłem w gimnazjum i liceum to byłem oburzony systemem niemieckim gdzie to nauczyciel decyduje gdzie trafisz. Teraz po latach stwierdzam ,że to bardzo inteligentny pomysł , ale w Polsce by on nie przeszedł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość napisał:

Faktycznie, odstresuje się jak opuszczę to forum. Trochę mam dość osób którym przeszkadzają moje posty. A przecież też mogą nie czytać i pójść się odstresowac. No nie? 

I swiety spokoj, ze sie wypisala.

Siala tylko zamet i dezinformacje, o czym pisalem w innym poscie okolo 2 miesiace temu. Zero merytoryki, tylko nabijanie postow glupkowatymi odpowiedziami. A ze pozniej ktos postrzega osobe majaca tysic postow jako 'eksperta w temacie' to juz inna sprawa. 

Pa pa, nie wracaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, izaboo1983 napisał:

Mam pytanie wypełniłam wniosek wyskoczyła strona że jest

DC-2020 Submission Confirmation: Entry Received

oraz

Success!

Wnioskując z informacji wniosek przeszedł i teraz już tylko sprawdzać czy przeszedł w maju tak? Czy jakiegoś emaila powinnam dostać czy coś? Co teraz?

Żadnego email teraz nie dostaniesz, zapisz numer z literami i w maju sprawdzisz czy zostalas wylosowana. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...