Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Halyna napisał:

Cześć, mam parę pytań do loterii:


Czy można gdzieś sprawdzić jaki jest całkowity koszt uczestnictwa w Loterii tj. badania + rozmowa + opłata za kartę + coś jeszcze? per person?
Czy rodzina lepiej żeby składała oba wnioski jednego dnia czy w dwa różne dni (czy losowanie odbywa się z puli dziennej czy z całkowitej)?

Czy IP składającego ma znaczenie tj. czy więcej ludzi losowane jest z małych pipidów niż z Warszawy czy jest to bez znaczenia?
Czy fakt, że zbierane są zgłoszenia do loterii gwarantuje, że D.Trump jej nie odwoła?

Mamy na forum opisane jaki jest koszt uczestnictwa za jedna osobę lub np rodzinę. 

Co do składania wniosków to jak to forum działa nikt o tym tak nie myślał jak Ty to robisz, robią to ludzie jednego dnia i jednego IP. Tak samo losuja z całości zgłoszeń 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
6 godzin temu, Dzasta napisał:

hej :) biore juz udzial w loterii, ktorys raz z kolei i zawsze mialam mozliwosc zgrania zdjecia na laptop i dodania do systemu podczas skladania wniosku, tym razem niesttey nie mam kopii eletronicznej........czy ktos dodal skan zdjecia i bylo wszystko ok? :)

 

 

Tak też robią ludzie i jest ok, pamiętaj by skan miał odpowiednie wielkości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Halyna napisał:

Cześć, mam parę pytań do loterii:


Czy można gdzieś sprawdzić jaki jest całkowity koszt uczestnictwa w Loterii tj. badania + rozmowa + opłata za kartę + coś jeszcze? per person?
Czy rodzina lepiej żeby składała oba wnioski jednego dnia czy w dwa różne dni (czy losowanie odbywa się z puli dziennej czy z całkowitej)?

Czy IP składającego ma znaczenie tj. czy więcej ludzi losowane jest z małych pipidów niż z Warszawy czy jest to bez znaczenia?
Czy fakt, że zbierane są zgłoszenia do loterii gwarantuje, że D.Trump jej nie odwoła?

1. Aplikacja za free + badanie ok 550 zł/os(zalezy gdzie i ile szczepien, moze byc wiecej) + 1245 rozmowa / osobe (330usd) + 830 zł za zielona karte/osobe (220usd) + zdjecia, akty urodzenia, niekaralnosc itd. ok 150 zł/os = 2775 zł na osobe. A jeszcze nie wylecialas do USA:) 


2. Pula calowita. Mozna skladac tego samego dnia. Absolutnie nie ma to zadnego znaczenia.

3. TO JEST LOTERIA. Bez znaczenia jakie IP i jakie miasto. Statystycznie oczywiscie wiecej bedzie wylosowanych z Warszawy, niz z Pcimia ale to dlatego, ze tam jest wiecej zgloszen.

4. Nie. Ale nie sam Trump. Ogolnie idzie ku temu by loterie zamknac, takie sa przynajmniej plany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zgłoszonym życzę powodzenia, ja dopiero dzisiaj zamierzam to wykonać.

Nurtuje mnie jedna rzecz, ktora wyczytałem w instrukcji. 

„ Nazwisko – nazwisko, imię, drugie imię (dokładnie jak w paszporcie). Osoby, które maja tylko jedno imię, wpisują je w polu przeznaczonym na nazwisko”

kurna, moze to atak analfabetyzmu, ale jak mam tylko nazwisko i jedno imię to wpisuje je w polu nazwisko, a pozostałe dwa okna zostawiam puste i zaznaczam „No first name i no middle name”? 

Czy zgodnie z logika wpisuje nazwisko, pierwsze imię i zostawiam ostatnie okno puste z zaznaczeniem no middle name? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.10.2018 o 13:23, Robson! napisał:

musi posiadać co najmniej pełne wykształcenie średnie lub jego odpowiednik (pomyślne ukończenie formalnego dwunastoletniego programu nauczania szkoły podstawowej i średniej);

Witam,

Mam takie pytanie, niestety nie ukończyłem pełnych 4 lat technikum, a jedynie 3. W związku z czym mam ukończone 12 lat edukacji, ale z drugiej strony jednak nie mam wykształcenia średniego. Czy mogę na tej podstawie brać udział w loterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, au relion napisał:

Witam,

Mam takie pytanie, niestety nie ukończyłem pełnych 4 lat technikum, a jedynie 3. W związku z czym mam ukończone 12 lat edukacji, ale z drugiej strony jednak nie mam wykształcenia średniego. Czy mogę na tej podstawie brać udział w loterii?

Na średnie wykształcenie nie. Za zawód i doświadczenie możesz brać udział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ahi_azi napisał:

Wszystkim zgłoszonym życzę powodzenia, ja dopiero dzisiaj zamierzam to wykonać.

Nurtuje mnie jedna rzecz, ktora wyczytałem w instrukcji. 

„ Nazwisko – nazwisko, imię, drugie imię (dokładnie jak w paszporcie). Osoby, które maja tylko jedno imię, wpisują je w polu przeznaczonym na nazwisko”

kurna, moze to atak analfabetyzmu, ale jak mam tylko nazwisko i jedno imię to wpisuje je w polu nazwisko, a pozostałe dwa okna zostawiam puste i zaznaczam „No first name i no middle name”? 

Czy zgodnie z logika wpisuje nazwisko, pierwsze imię i zostawiam ostatnie okno puste z zaznaczeniem no middle name? 

 

A co pisze w angielskiej wersji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, sly6 said:

A co pisze w angielskiej wersji? 

Name – last/family name, first name, middle name – exactly as it appears on your passport. If you have only one name, it must be entered in the last/family name field. 

Ciekawi mnie czy inni tez stosowali sie do tej instrukcji, jako ciekawostke, napisze, ze przy instrukcji z ubiegłego roku czegoś takiego nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Ahi_azi said:

Name – last/family name, first name, middle name – exactly as it appears on your passport. If you have only one name, it must be entered in the last/family name field. 

Ciekawi mnie czy inni tez stosowali sie do tej instrukcji

"One name" Cie nie dotyczy. Masz, jak sam napisales dwa: nazwisko (Last name) I imie (First name) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...