Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.10.2018 o 14:25, michal2232 napisał:

Witam. Wlasnie wyslalem zgloszenie jednak dopiero juz po uzyskaniu confim number zorientowalem sie ze zdjecie ktore dodalem ma rozmiar 900x900.... Doczytalem wlasnie ze potrzeba 600x600. Jestem juz z automatu zdyskwalifikowany? Nie da sie nic zrobic? :/

Nic się nie da zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Instrukcja  dv 2020.    ,,W przypadku nowych zdjęć cyfrowych - zdjęcie powinno być zapisane w formacie jpeg. Rozmiar minimalny!!!!!!!! zdjęcia to 600 pikseli!!!! szerokosci x 600 pikseli!!!!!! wysokosci (kwadrat). Zdjęcie musi być kolorowe (24 bity na piksel). Maksymalny rozmiar pliku 240 kilobajtów (240 KB),,.  To Michal 2232 zdjecie masz dobre 900x900 bez nerwow. Tez sprawdzilem i mam wiecej niz 600x 600 i panika hehe. Od czego jest instrukcja. Powodzenia.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wojtek18 napisał:

Instrukcja  dv 2020.    ,,W przypadku nowych zdjęć cyfrowych - zdjęcie powinno być zapisane w formacie jpeg. Rozmiar minimalny!!!!!!!! zdjęcia to 600 pikseli!!!! szerokosci x 600 pikseli!!!!!! wysokosci (kwadrat). Zdjęcie musi być kolorowe (24 bity na piksel). Maksymalny rozmiar pliku 240 kilobajtów (240 KB),,.  To Michal 2232 zdjecie masz dobre 900x900 bez nerwow. Tez sprawdzilem i mam wiecej niz 600x 600 i panika hehe. Od czego jest instrukcja. Powodzenia.
 

Od tego jest instrukcja by ją czytać bo nie zawsze ktoś na forum wie o zmianach, gratuluję że przeczytałeś i wiesz ze jest ok.

Ps ktoś może przez nie uwagę źle powiedzieć i będzie płacz a tak instrukcja i jest wszystko wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wojtek18 napisał:

Instrukcja  dv 2020.    ,,W przypadku nowych zdjęć cyfrowych - zdjęcie powinno być zapisane w formacie jpeg. Rozmiar minimalny!!!!!!!! zdjęcia to 600 pikseli!!!! szerokosci x 600 pikseli!!!!!! wysokosci (kwadrat). Zdjęcie musi być kolorowe (24 bity na piksel). Maksymalny rozmiar pliku 240 kilobajtów (240 KB),,.  To Michal 2232 zdjecie masz dobre 900x900 bez nerwow. Tez sprawdzilem i mam wiecej niz 600x 600 i panika hehe. Od czego jest instrukcja. Powodzenia.
 

Oj chyba nie bardzo - strona 7 instrukcji w języku angielskim, która jako jedyna jest wersją oficjalną i obowiązującą:

You must upload your digital image as part of your entry. Your digital image must be
In JPEG (.jpg) file format

Equal to or less than 240 kB (kilobytes) in file size 

In a square aspect ratio (height must equal width) 

600x600 pixels in dimension 

oraz dalej :

Use the Department of State’s free photo tool to: 
 select a digital image stored on your computer

resize and rotate it if necessary

crop it to a square image of exactly 600 x 600 pixels 

 

Jak dla mnie sprawa jest jasna - zdjęcie ma mieć tylko i wyłącznie 600 x 600 pixeli. Nie ma w tym roku opisanej głębi barw (24 bity).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowalem sie ta oficjalna instrukcja dla dv2020 https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2020-Instructions-Translations/DV-2020_Polish.pdf

Na 6 stronie jest napisane: "rozdzielczość 600 x 600 pikseli". Wiec ja juz zglupialem. Niby zgloszenie zostalo przyjete (numerek mam) ale czy zostalo zaakceptowane to teraz sam nie wiem.

Czytalem gdzies w instrukcji z poprzednich edycji ze zdj musi miec wymiar od 600x600 do max 1200x1200. Ale to z poprzedniej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...