Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 godzin temu, nomad napisał:

Czy ktoś z Was wie co jest do diabła z ich stroną? Od kilku lat wysyłam zgłoszenia do DV i nigdy nie było takich problemów, nawet w ostatni dzień rejestracji! Próbowałem na kilku komputerach i przeglądarkach i na żadnym nie poszło, teraz się zastanawiam czy nie wysłało kilka razy. Jak amerykanie mają problem ze stroną powinni to przedłużyć lub dać ogłoszenie. Dosłownie wczoraj straciłem już nerwy do tego 

Ambasada USA w Warszawie napisała na FB, że jest problem techniczny...…………………. …………………  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 222marcin napisał:

to jest efekt przekladania wszystkiego na ostatnia chwile. niestety duzo ludzi tak robi i serwery sie zapychaja. ja wypelnilem wniosek w pierwszych dniach loterii i nie bylo zadnego problemu. 

Ale zdajesz sobie sprawę, że najwięcej ludzi wylosowywanych było właśnie z ostatnich 10 dni trwania loterii? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Łukasz90 napisał:

Mnie wyszło coś innego ,że większa jest szansa wylosowania w dniach w których bierze najmniej osób. 

To zdanie nie ma najmniejszego sensu. Prawdopodobienstwo wylosowania z data zlozenia wniosku nie ma zadnego zwiazku.... Bo - uwaga !!! - to jest _loteria_ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Łukasz90 napisał:

Niby tak , ale nawet jeśli prawdopodobieństwo takie samo , to łatwiej zostać wylosowany jeden z 50 niż powiedzmy w przypadku gdy losują 50 z 2500.Ale to jest moja teoria .

 

Tylko że losowanie nie odbywa się co dzień, tylko jeden raz, jak już wszyscy nabędą swoje losy. Podążając dalej tym torem - czy w totka masz większe szanse jak puścisz los godzinę przed zamknięciem kolektur?

Ach i Twoja teoria leży. Prawdopodobieństwo, że wylosujesz 1/50 jest 2%. I niespodzianka - jeśli masz 1 los na 2500 w puli i losują 50, Twoje szanse to... 2%! Rachunek prawdopodobieństwa bardzo nie zgadza się z Twoimi teoriami... :rolleyes:

I jak to się ma do loterii wizowej to już przerasta moje pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...