Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich serdecznie!:)

Ja również w tym roku po raz pierwszy spróbowałem swoich sił myślę, że jak większość z Państwa bez większej nadziei na wylosowanie mojej skromnej osoby. Mam do Państwa pytanie odnośnie wymaganego zdjęcia. Osobiście skorzystałem z oficjalnej apki US Embassy za pomocą której, można zrobić wymagane zdjęcie. Czy ktoś z Państwa korzystał z tej aplikacji w tym celu?. W załączeniu zapodaje swoje zdjęcie, jeżeli możecie to wyraźcie swoją opinię czy jest w porządku według was.

-qBY0Sj3jFw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz nam ufac jesli napiszemy, ze nie? Albo jesli napiszemy, ze tak?

Sprawdz wg wymagan loterii i tyle ;) Masz tam appke wg ktorej mozesz sprawdzic wymiarym a co do background to tez jest bardzo jasno okreslone w wymaganiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam takie pytanie. Czy udział w loterii wizowej może mieć wpływ na wpuszczenie do USA?Czy urzędnicy imigracyjni maja wgląd w to czy ktoś brał udział w loterii wizowej?Niedlugo wylatuje i zastanawiam się czy nie spróbować szczęścia w loterii, często latam do USA i za każdym razem te wyjazdy mnie mega stresuja. Jeśli mój udział w loterii mógłby przyczynić sie to tego ze mnie nie wpuszcza to wolałabym se darować. 

Z góry dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Agniechaa55 napisał:

Witam 

Mam takie pytanie. Czy udział w loterii wizowej może mieć wpływ na wpuszczenie do USA?Czy urzędnicy imigracyjni maja wgląd w to czy ktoś brał udział w loterii wizowej?Niedlugo wylatuje i zastanawiam się czy nie spróbować szczęścia w loterii, często latam do USA i za każdym razem te wyjazdy mnie mega stresuja. Jeśli mój udział w loterii mógłby przyczynić sie to tego ze mnie nie wpuszcza to wolałabym se darować. 

Z góry dzieki za odp.

Liczy się zawsze po co lecisz i ile będziesz czasu w USA , ludzie nie biorą udziału w loterii i mają problemy na granicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria nie ma żadnego wpływu na Twoje podróże do USA.  Możesz spokojnie wysłać swój los (ostani właściwie dzień jest żeby to zrobić!) i latać normalnie jak zawsze. Jeśli masz dobrą historię powrotów i latasz "po coś", to nie powinnaś mieć żadnych problemów na granicy z uwagi na sam udział w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełniasz zgłoszenie zgodnie ze stanem faktycznym. Jeśli jest pytanie o stan cywilny to odpowiadasz zgodnie z prawdą "ZAMĘŻNA". Jak by było pytanie "Czy masz akt ślubu?" albo  "Czy zmieniłaś dowód osobisty?" to odpowiedziałabyś: NIE (takich pytań nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mcpear napisał:

Wypełniasz zgłoszenie zgodnie ze stanem faktycznym. Jeśli jest pytanie o stan cywilny to odpowiadasz zgodnie z prawdą "ZAMĘŻNA". Jak by było pytanie "Czy masz akt ślubu?" albo  "Czy zmieniłaś dowód osobisty?" to odpowiedziałabyś: NIE (takich pytań nie ma)

Tylko że jej mąż ma gc a w zgłoszeniu nie może być ujęty ;)i teraz jak kto zaznaczyć w zgłoszeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...