Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Już Tobie tłumacze jest taki ,,mit" ( a tka dokładniej ktoś komu dzwoni tylko nie wie gdzie) ,że jak się od razu przywiezie kasę do USA to się nie płaci od niej podatku a potem to naliczają podatki itd. i już opłacalność spada. Dodatkowo ludzie chcą ,żeby wszystko co im się po rodzicach należy szybko dostać bo to jeszcze przejdzie bez opodatkowania. Drugi aspekt ,że jak sprzedaż masz kasę a to pomaga na początku , lepiej chyba przyjechać z 100tys. niż z 10tys. na dodatek pieniądze wiele rzeczy ułatwiają i można dłużej utrzymać się an powierzchni jak znalezienie pracy się przeciągnie itd. Tylko jak nie wyjdzie tka na 100% to już nie ma do czego wracać... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez co chwile sa na forum ludzie co maja wszystko dokladnie...pytaja sie tylko po wylosowaniu jak papiery pozalatwiac....
To wiem, ale jest to idiotyzm imo
Obserwuję forum już jakiś czas żeby widzieć co chwila kogoś planujacego totalną wyprzedaż po wylosowaniu.
To że kasa pomaga na początku to wiadomo, ale sprzedaż to nie jest jedyne wyjście aby ją pozyskać. Najprostsze ale nie jedyne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cee napisał:

To wiem, ale jest to idiotyzm imo emoji16.png
Obserwuję forum już jakiś czas żeby widzieć co chwila kogoś planujacego totalną wyprzedaż po wylosowaniu.
To że kasa pomaga na początku to wiadomo, ale sprzedaż to nie jest jedyne wyjście aby ją pozyskać. Najprostsze ale nie jedyne.

no wiadome, ze zawsze komus moze na tych przyslowiowych azbestach w nowym jorku nie wyjsc...to bedzie trzeba wracac do polandu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, szaman napisał:

LUDU MACIE JAKIS PROBLEM Z WYPELNIENIEM ? 2 RAZY WYPELNILEM I ZA KAZDYM RAZEM NA SAMYM KONCY WITRYNA NIEOSIAGALNA

 

Powstrzymuj się proszę przed używaniem wielkich liter. W Netykiecie oznaczają one krzyk.

Spróbuj na Chrome. To jest problem z ich certyfikatem https. Tez mi tak dwa razy wyrzuciło po drugiej stronie - raz jak wypisywałam swój wniosek, a drugi raz jak męża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...