Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Łukasz90 napisał:

Niby tak , ale nawet jeśli prawdopodobieństwo takie samo , to łatwiej zostać wylosowany jeden z 50 niż powiedzmy w przypadku gdy losują 50 z 2500.Ale to jest moja teoria .

 

No... tak jak koledzy to juz wyzej podkreślili... obawiam się, ze tym komentem "wtopiłeś" :) Ja nawet bym to nominował do kometarza tygodnia, gdybyśmy mieli taką kategorię... Admini? Perhaps? No?

Ale nie przejmuj się, kazdemu się czasem moze zdarzyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
12 godzin temu, Halyna napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę, że najwięcej ludzi wylosowywanych było właśnie z ostatnich 10 dni trwania loterii? ;) 

Bo wlasnie w ostatnich 10 dniach najwiecej ludzi wypelnia zgloszenia, co nie oznacza ze maja wieksze szanse. Zalozmy, szanse wynosza 1%. Jesli pierwszego dnia wplynie 100 wnioskow, to z tej puli zostanie wylosowany 1. Jesli ostatniego dnia wplynie 1000 wnioskow, to zostanie wylosowanych 10 zgloszen z 1000. Jak widzisz, prawdopodobienstwo zawsze wynosi 1%. Czysta statystyka...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2018 o 06:13, 222marcin napisał:

Bo wlasnie w ostatnich 10 dniach najwiecej ludzi wypelnia zgloszenia, co nie oznacza ze maja wieksze szanse. Zalozmy, szanse wynosza 1%. Jesli pierwszego dnia wplynie 100 wnioskow, to z tej puli zostanie wylosowany 1. Jesli ostatniego dnia wplynie 1000 wnioskow, to zostanie wylosowanych 10 zgloszen z 1000. Jak widzisz, prawdopodobienstwo zawsze wynosi 1%. Czysta statystyka...  

Stąd ten "wink" na końcu zdania :) które nota bene jest prawdziwe i nie zawiera żadnych niesprawdzonych informacji :) ponieważ najwięcej osób składa właśnie wnioski w ostatnich dniach co przy stałej szansie wylosowania dla danego regionu/kraju powoduje, że jest ich najwięcej. Stosowne wykresy na stronie britmonsays. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2018 o 01:13, 222marcin napisał:

Bo wlasnie w ostatnich 10 dniach najwiecej ludzi wypelnia zgloszenia, co nie oznacza ze maja wieksze szanse. Zalozmy, szanse wynosza 1%. Jesli pierwszego dnia wplynie 100 wnioskow, to z tej puli zostanie wylosowany 1. Jesli ostatniego dnia wplynie 1000 wnioskow, to zostanie wylosowanych 10 zgloszen z 1000. Jak widzisz, prawdopodobienstwo zawsze wynosi 1%. Czysta statystyka...  

po turystyczna tez podobno wiecej ludzi chodzi od listopada do lutego...ponoc wieksze szanse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też jestem w trakcie wypełniania wniosku. Fotki zrobiłem sam w domu ( aplikacja na telefon) Zmniejszyłem je do akceptowalnej wagi. Przy wypełnianiu pierwszej strony , w momencie dodawania zdjęcia nic się nie dzieje...

1. Wybieram fotkę, pokazuje się miniatura, ale kiedy chcę dodać kolejnyych członków rodziny to moje pierwsze zdjęcie nigdzie nie zostaje zapisane...

 

Czy to norma, czy coś nie tak z fotami...?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, TomiCSW napisał:

Witam, też jestem w trakcie wypełniania wniosku. Fotki zrobiłem sam w domu ( aplikacja na telefon) Zmniejszyłem je do akceptowalnej wagi. Przy wypełnianiu pierwszej strony , w momencie dodawania zdjęcia nic się nie dzieje...

1. Wybieram fotkę, pokazuje się miniatura, ale kiedy chcę dodać kolejnyych członków rodziny to moje pierwsze zdjęcie nigdzie nie zostaje zapisane...

 

Czy to norma, czy coś nie tak z fotami...?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Ale dodajesz zdjęcia członków rodziny w swojej aplikacji? Bo pierwsza strona jest tylko dla Ciebie. Czyli tylko twoje dane i tylko twoje zdjęcie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...