Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
39 minut temu, srk napisał:

Czysto hipotetycznie, bo takie pytanie mi zadano na fejsie.

Jestem po rozmowie w ambasadzie - zatwierdzone, termin na wlot do usa do konca stycznia 2019. Mam juz wlepke z data waznosci.

Czy mimo to, moge wziac ponownie udzial w loterii? Zielonej karty jeszcze fizycznie nie mam i nie oplacilem tych 220usd.

Oczywiście że możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, srk napisał:

Czysto hipotetycznie, bo takie pytanie mi zadano na fejsie.

Jestem po rozmowie w ambasadzie - zatwierdzone, termin na wlot do usa do konca stycznia 2019. Mam juz wlepke z data waznosci.

Czy mimo to, moge wziac ponownie udzial w loterii? Zielonej karty jeszcze fizycznie nie mam i nie oplacilem tych 220usd.

Nie wiem, czy dobrze rozumiem... Masz w paszporcie wizę imigracyjną (która po przylocie do Stanów stanie się zieloną kartą), a Ty pytasz, czy jeszcze raz brać udział w loterii???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joanna30 napisał:

Nie wiem, czy dobrze rozumiem... Masz w paszporcie wizę imigracyjną (która po przylocie do Stanów stanie się zieloną kartą), a Ty pytasz, czy jeszcze raz brać udział w loterii???

On sie pyta czy moze, nie czy ma brac udzial :) Pytanie jest fair moim zdaniem :) W sumie brac udzial moze absolutnie kazdy, nawet jak nie spelnia wymagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kzielu napisał:

On sie pyta czy moze, nie czy ma brac udzial :) Pytanie jest fair moim zdaniem :) W sumie brac udzial moze absolutnie kazdy, nawet jak nie spelnia wymagan.

Ja nie zrozumiałam celowości - po co starać się drugi raz o to samo, co już się ma :P No chyba że po prostu nie zrozumiałam pytania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...