Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

8 lut 2019
"- Jestem gotowa do końca przyszłego roku zakończyć sprawę wiz – zadeklarowała Mosbacher. Ambasador USA dodała, że Polacy zasługują na to, by podróżować do Stanów Zjednoczonych bez wiz. - W zasadzie jest mi wstyd, że wciąż musicie się ubiegać o wizy do USA – dodała Georgette Mosbacher."
Taki żarcik tylko na zainicjowanie rozmowy bo termin losowania tuż tuż, a na forum cisza....
Jest wątek na ten temat na forum. Nie mieszaj wiz turystycznych z loterią, bo ktoś jeszcze naprawdę w to uwierzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Radosny napisał:

8 lut 2019

"- Jestem gotowa do końca przyszłego roku zakończyć sprawę wiz – zadeklarowała Mosbacher. Ambasador USA dodała, że Polacy zasługują na to, by podróżować do Stanów Zjednoczonych bez wiz. - W zasadzie jest mi wstyd, że wciąż musicie się ubiegać o wizy do USA – dodała Georgette Mosbacher."

Taki żarcik tylko na zainicjowanie rozmowy bo termin losowania tuż tuż, a na forum cisza....

Wizy, o których mówi ambasador USA nie mają absolutnie nic wspólnego z loterią wiz imigracyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎07‎.‎04‎.‎2019 o 16:38, Radosny napisał:

8 lut 2019

"- Jestem gotowa do końca przyszłego roku zakończyć sprawę wiz – zadeklarowała Mosbacher. Ambasador USA dodała, że Polacy zasługują na to, by podróżować do Stanów Zjednoczonych bez wiz. - W zasadzie jest mi wstyd, że wciąż musicie się ubiegać o wizy do USA – dodała Georgette Mosbacher."

Przypomina sie Barack Obama, ktory tez mowil, ze wizy zostana zniesione przed koncem jego kadencji, a niedowiarki powiadaly: "eee… pewnie dopiero drugiej…" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2019 o 13:46, Telesfor napisał:

Przypomina sie Barack Obama, ktory tez mowil, ze wizy zostana zniesione przed koncem jego kadencji, a niedowiarki powiadaly: "eee… pewnie dopiero drugiej…" 

A mnie rozbraja jak ludzie mysla ze jak zniosa wizy to beda mogli jechac jak do Angli pracowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2019 o 06:46, Telesfor napisał:

Przypomina sie Barack Obama, ktory tez mowil, ze wizy zostana zniesione przed koncem jego kadencji, a niedowiarki powiadaly: "eee… pewnie dopiero drugiej…" 

A jak Obama stracil przewage Demokratow w Congresie po dwoch latach, to juz koniec tej bajki. Bo Republikanie sa hard core jezeli chodzi o takie sprawy - co sie absolutnie sprawdza dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem, że zapowiada czystki w różnych instytucjach imigracyjnych, w tym zwolnienie dotychczasowego szefa USCIS i zastąpić go jakimś hardkorowcem. Nie pamiętam, czy DV jest pod kontrolą USCIS czy czegoś innego i czy to zwolnienie miało już miejsce, ale może się skończyć, że wraz z tym ruchem jednym cięciem zostaną zamknięte wszelkie przyszłe i aktualne loterie DV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, motorolnik said:

Ostatnio czytałem, że zapowiada czystki w różnych instytucjach imigracyjnych, w tym zwolnienie dotychczasowego szefa USCIS i zastąpić go jakimś hardkorowcem. Nie pamiętam, czy DV jest pod kontrolą USCIS czy czegoś innego i czy to zwolnienie miało już miejsce, ale może się skończyć, że wraz z tym ruchem jednym cięciem zostaną zamknięte wszelkie przyszłe i aktualne loterie DV.

Mialo miejsce (zwolnienie), nie jest pod kontrola USCIS tylko DOS (loteria). Trump o cieciu DV to sobie moze conajwyzej pocwierkac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...