Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Xenon napisał:

Serio? Myślałem, że do 12 wielkie dzięki

"...The entry submission period for DV-2020 is from 12:00PM EDT (GMT -4) on October 3, 2018 to 12:00PM EST (GMT -5) on November 6, 2018..."

EDT to Eastern Daylight Time, czyli taki jak np w NYC (w stosunku do Polski -6h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Joanna30 napisał:

Ja nie zrozumiałam celowości - po co starać się drugi raz o to samo, co już się ma :P No chyba że po prostu nie zrozumiałam pytania :D

Pytalem hipotetycznie bo takie pytanie zadala mi na fejsie osoba, ktora nie zalapala sie w tym roku na finalny cut off, a skumplowalismy sie dzieki temu forum i loterii wlasnie:)

DV GC moga wnioskowac Ci co nie sa rezydentami, a wlasciwie to jaki jest moj status?wciaz nie rezydent. skoro wlepka jest i po interview, ale ja JESZCZE w USA nie bylem, nie przekroczylem granicy i GC nie mam.
Na chlopski rozum, wnioskowalem, ze skoro rezydentem jeszcze nie jestem to wnioskowac moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, srk napisał:

Pytalem hipotetycznie bo takie pytanie zadala mi na fejsie osoba, ktora nie zalapala sie w tym roku na finalny cut off, a skumplowalismy sie dzieki temu forum i loterii wlasnie:)

DV GC moga wnioskowac Ci co nie sa rezydentami, a wlasciwie to jaki jest moj status?wciaz nie rezydent. skoro wlepka jest i po interview, ale ja JESZCZE w USA nie bylem, nie przekroczylem granicy i GC nie mam.
Na chlopski rozum, wnioskowalem, ze skoro rezydentem jeszcze nie jestem to wnioskowac moge.

I dobrze myślisz, nie jesteś rezydentem USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...