Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.09.2018 o 12:50, MMNycz napisał:

No to sprobujemy raz jeszcze ;)

Wylosowany DV2018 , ale niestety numerek zbyt odlegly 33600 ;( DV2019 ze wzgledu na przeprowadzke zapomnielismy wyslac zgloszenia, wiec DV2020 bedzie nasze!:)

 

Pozdrawiam i powodzenia!:)

Zadaję pewnie głupie pytanie, ale jak to wiecie, że numer jest dostatecznie niski, żeby się miało szansę na rozpatrzenie wniosku, a kiedy dać sobie lepiej spokój z wysyłaniem ds260 , bo i tak nie będzie zaproszenia na rozmowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Dinozaur napisał:

Zadaję pewnie głupie pytanie, ale jak to wiecie, że numer jest dostatecznie niski, żeby się miało szansę na rozpatrzenie wniosku, a kiedy dać sobie lepiej spokój z wysyłaniem ds260 , bo i tak nie będzie zaproszenia na rozmowę?

Zapoznaj się z biuletynem wizowym i tam pisze jakie numery były i są rozpatrywane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nikt nic nie pisze.

Cześć wszystkim.

Nie mamy co pisać, bo nikt nie ma wpływu na loterię, ale może ktoś ma "dostęp" do statystyk za 2017r. Ilu z nas startowało w loterii i ZREZYGNOWAŁO "w ostatniej" chwili? Ja sam byłem w Sillicon Valley, mam tam "KONTAKTY" (nie jestem informatykiem), współpracuję cały czas z ludźmi z DOLINY. Mieszkając w EU, zarabiam mały % z ~ XX$ które otrzymuje moja firma za każdą h mojej pracy. Mimo tego mam "europejski" socjal, dużo mniejsze koszty życia niż w CA oraz SWOJE środowisko... Zastanawiam się, czy w ogóle warto emigrować do USA w XXI wieku? To NASZA 3 próba w loterii... Podobał mi się klimat Mountain View, ale podobnie jest w Hiszpanii czy Portugalii... Czy znajdę tu kogoś, kto podobnie jak ja ma kontakty w Dolinie Krzemowej, chciałby to wykorzystać do otwarcia własnej działalności, ale bez konieczności porzucania wszystkiego i WYPROWADZKI do USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...