Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Ahi_azi napisał:

Name – last/family name, first name, middle name – exactly as it appears on your passport. If you have only one name, it must be entered in the last/family name field. 

Ciekawi mnie czy inni tez stosowali sie do tej instrukcji, jako ciekawostke, napisze, ze przy instrukcji z ubiegłego roku czegoś takiego nie było 

To dotyczy tylko wyjątków - ludzi którzy mają tylko jedno imię/nazwę. Musisz na instrukcję patrzeć z szerokiej perspektywy. Do loterii zgłaszają się różne osoby - teoretycznie może to być ktoś z jakiegoś plemienia w dorzeczu amazonki kto nie wie jak ma na nazwisko. To są wyjątki wyjątków i Ty się do nich nie zaliczasz. Normalnie wpisujesz imię i nazwisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A jakiego systemu operacyjnego używasz ? Ja miałem problem z wczytaniem zdjęcia. Ani na win 8 ani na win 10 nie udało mi się załadować zdjęcia. Dopiero zadziałało na wirtualce win 7, również z zapisywaniem przyciętego zdjęcia. Możesz też sprawdzić czy masz najnowszą wersję flash-a (31.0.0.122) ale to raczej nie powinno powodować problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fragles napisał:

Czy ktos tez ma problem z narzedziem do zdjec ze strony rzadowej zdjecie pobiera obrabia ale nie moge go sciagnac przetworzonego na komputer , po wcisnieciu zapisz i podaniu miejsca docelowego zapisu zdjecie nie jest  eksportowane. Probowalem na kilku przegladarkach i niestety nie dziala .

Spróbuj w konfiguracji Flasha zaznaczyć opcję "Allow sites to save information on this computer".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dpiotr napisał:

A jakiego systemu operacyjnego używasz ? Ja miałem problem z wczytaniem zdjęcia. Ani na win 8 ani na win 10 nie udało mi się załadować zdjęcia. Dopiero zadziałało na wirtualce win 7, również z zapisywaniem przyciętego zdjęcia. Możesz też sprawdzić czy masz najnowszą wersję flash-a (31.0.0.122) ale to raczej nie powinno powodować problemu 

mac os mojave

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I przepraszam za to pytanie, ale chyba jestem ślepa:

gdzie znajduje się narzędzie do przycinania zdjęć do loterii wizowej? Zawsze było na oficjalnej polskiej stronie loterii wizowej, a teraz albo jestem ślepa albo już tego nie ma. Wpisywałam w google i też znaleźć nie mogę. Jest to gdzieś jeszcze i czy mogę prosić o link, jeśli tak?

A na stronie rządowej odsyła mnie do czegoś, co mi pobiera "FIG_cropper.app.swf". co nawet mi nie działa.

I tak poza tym to @szaman życzę Ci by w końcu w tej loterii Ci się poszczęściło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, error napisał:

Witam.

I przepraszam za to pytanie, ale chyba jestem ślepa:

gdzie znajduje się narzędzie do przycinania zdjęć do loterii wizowej? Zawsze było na oficjalnej polskiej stronie loterii wizowej, a teraz albo jestem ślepa albo już tego nie ma. Wpisywałam w google i też znaleźć nie mogę. Jest to gdzieś jeszcze i czy mogę prosić o link, jeśli tak?

A na stronie rządowej odsyła mnie do czegoś, co mi pobiera "FIG_cropper.app.swf". co nawet mi nie działa.

I tak poza tym to @szaman życzę Ci by w końcu w tej loterii Ci się poszczęściło :)

Użyj przeglądarki internet explorer ;) Zamiast pobierać się to się otworzy program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...