Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, petmelar napisał:

Witam wszystkich.

proszę o pomoc iż po wypełnieniu formularza potwierdzam, zaczyna szukać strony 2

i wyskakuje ze serwer niedostępny.

Myślałem że coś złe wypełniłem czyli że jakieś niedozwolone znaki alfabetu lub format zdjęcia

ale wszystko OK. Co zrobić? Czy ktoś to miał.

Proszę o pomoc.

 

Ja też tak mam, a kiedy odswierzam stronę muszę wszystko wpisywać od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
19 hours ago, Xarthisius said:

U mnie przeszlo robione nawet zwykla, a nie specjalna apka :D Upewnij sie tylko ze sciana biala, zdjecie ostre itp.

Korekta: Na innym forum ktos zauwazyl, ze w instrukcji do DV2020 pojawil sie zapis:

Review the Photo Examples to see examples of acceptable and unacceptable photos. Photos copied or digitally scanned from driver’s licenses or other official documents are not acceptable. In addition, snapshots, magazine photos, low quality vending machine or mobile phone photos, and full-length photographs are not acceptable.

Sprawdzilem instrukcje do DV18 i DV19, wczesniej czegos takiego nie bylo. Osobiscie uwazam, ze to pic na wode, szczegolnie jezeli korzysta sie z ichniego toola do sprawdzenia fotki, ktory resampluje do odpowiedniego dpi i nadpisuje wszystkie metadane... W kazdym razie zamieszczam, ku rozwadze. cc @kane11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w wizie turystycznej "selfika" którego zrobiłem na szybko do wniosku (fakt jasna ściana i brak cieni). Nawet miałem ze sobą na spotkaniu, zdjęcia zrobione u fotografa, ale pani co sprawdzała powiedziała że to we wniosku jest ok ;). Ich narzędzie i tak masakruje jakość zdjęć, więc specjalnie bym się nie martwił tym zapisem (o ile zdjęcie spełnia warunki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Robson! napisał:

Polecam zerknąć na instrukcję na stronie loterii.


Warunek #2 Każdy uczestnik musi spełniać wymagania programu DV pod względem wykształcenia lub kwalifikacji zawodowych zgodnie z jedną z podanych opcji:

musi posiadać co najmniej pełne wykształcenie średnie lub jego odpowiednik (pomyślne ukończenie formalnego dwunastoletniego programu nauczania szkoły podstawowej i średniej);

(...)

 

Czyli - tak musi być matura jako formalny dokument potwierdzający ukończenie szkoły. 

Nie wprowadzaj uzytkowniczki ani czytajacych w blad. Zanim cos sie napisze warto sprawdzic zanim sie wyskoczy z taka "rada" bo wielu uwierzy i bezpodstawnie pogrzebie swoje szanse.

To mit, ze srednie wyksztalcenie daje matura.  Srednie wyksztacenie masz gdy konczysz np. liceum i otrzymujesz swiadectwo ukonczenia ( w ostatniej klasie - tuz przed matura), a nie mature . Do matury mozesz w ogole nie przystepowac, egzamin dojrzalosci (matura) to przepustka do ksztalcenia wyzszego a nie potwierdzenie wyksztalcenia sredniego . Tak wiec nie musisz miec matury by miec wyksztalcenie srednie. Mozesz aplikowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Xarthisius napisał:

W danych z CEAC jest podana data zgloszenia. Dane mamy dla DV14-DV18 (z wylaczeniem DV16). Trend jest podobny: w ludzkiej naturze jest to ze sie sprawy odklada na ostania chwile ;)

Tu jest wykres z DV14: http://britsimonsays.com/entering-the-dv-lottery-does-the-timing-of-the-entry-matter/ 

No tak, przyjąłem błędne założenie, że rozkład liczby zgłoszeń w czasie jest stały, a na wykresie jest przecież liczba wylosowanych a nie procentowy udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj uzytkowniczki ani czytajacych w blad. Zanim cos sie napisze warto sprawdzic zanim sie wyskoczy z taka "rada" bo wielu uwierzy i bezpodstawnie pogrzebie swoje szanse.

To mit, ze srednie wyksztalcenie daje matura.  Srednie wyksztacenie masz gdy konczysz np. liceum i otrzymujesz swiadectwo ukonczenia ( w ostatniej klasie - tuz przed matura), a nie mature . Do matury mozesz w ogole nie przystepowac, egzamin dojrzalosci (matura) to przepustka do ksztalcenia wyzszego a nie potwierdzenie wyksztalcenia sredniego . Tak wiec nie musisz miec matury by miec wyksztalcenie srednie. Mozesz aplikowac.

Dokładnie. Świadectwo ukończenia szkoły średniej to co innego jak świadectwo dojrzałości (maturalne)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cee napisał:

Dokładnie. Świadectwo ukończenia szkoły średniej to co innego jak świadectwo dojrzałości (maturalne)

 

W dawnych, dobrych czasach, jesli ktos nie zdal matury musial powtarzac ostatnia klase szkoly sredniej. Bylem jednym z pierwszych rocznikow, ktory nie musial zdac matury aby otrzymac swiadectwo ukonczenia sredniej szkoly. :)

Czasem bywalo ze slabowaty uczen szedl na uklad z wykladowca przedmiotu i dostawal trojke w zamian za nieprzystepowanie do matury. Nadal stosuje sie ten trick?:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...