Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, Roelka napisał:

Rozpoczynamy sezon na zadawanie tych samych pytań co rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu..  może któryś z modow stworzy FAQ z wszelkimi odpowiedziami co do małżeństw (przed, po w trakcie loterii) zmiany adresu, opłat, itp. (Tak wiem ze cos podobnego mamy ale nikt tam najwyraźniej nie zagląda i przydałby się obszerniejszy temat ) Bo to już nudne się robi. :p 

Od kiedy fora są to mamy dział pytań i odpowiedzi i...  I ludzie i tak swoje robią. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arccco napisał:

Cześć

Mam pytanie techniczne.
Chcę wypełnić wniosek on-line i zastanawiam się nad czcionkę (dodam, że nigdzie nie znalazłem odpowiedzi) a mianowicie czy podając dane we wniosku używa się polskich fontów czy nie ?

/Artur

Tam, gdzie jest to wymagane (czyli "native alphabet/language"), to tak, a tam gdzie nie, to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DjDexter napisał:

Szybkie pytanie zapewne z tych corocznych  ale kto pyta nie błądzi . Szkoła średnia jest ale bez matury. Kwalifikuje się ?

Polecam zerknąć na instrukcję na stronie loterii.


Warunek #2 Każdy uczestnik musi spełniać wymagania programu DV pod względem wykształcenia lub kwalifikacji zawodowych zgodnie z jedną z podanych opcji:

musi posiadać co najmniej pełne wykształcenie średnie lub jego odpowiednik (pomyślne ukończenie formalnego dwunastoletniego programu nauczania szkoły podstawowej i średniej);

LUB

• dwuletnie doświadczenie zawodowe w ciągu ostatnich pięciu lat w zawodzie, do wykonywania którego niezbędne są co najmniej dwa lata szkolenia bądź doświadczenia zawodowego. Do ustalenia, czy doświadczenie zawodowe jest wystarczające do spełnienia wymogów programu, Departament Stanu będzie korzystał z bazy danych O*Net OnLine Departamentu Pracy Stanów Zjednoczonych. Więcej informacji o wymaganiach dotyczących doświadczenia zawodowego można znaleźć wśród Często Zadawanych Pytań Nie należy wysyłać zgłoszenia, jeśli nie spełniają Państwo obu tych warunków.

 

Czyli - tak musi być matura jako formalny dokument potwierdzający ukończenie szkoły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

proszę o pomoc iż po wypełnieniu formularza potwierdzam, zaczyna szukać strony 2

i wyskakuje ze serwer niedostępny.

Myślałem że coś złe wypełniłem czyli że jakieś niedozwolone znaki alfabetu lub format zdjęcia

ale wszystko OK. Co zrobić? Czy ktoś to miał.

Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...