Skocz do zawartości

Loteria wizowa DV 2020


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 godzin temu, Gusia21 napisał:

Trochę głupie pytanie... To bez znaczenia kiedy się zarejestruję? Czy zaraz na początku, czy na koniec, czy w środku trwania rejestracji...

Ja już próbowałem w połowie i pod koniec chciałem spróbować z samego początku czyli dziś ale fotki nie zrobiłem .Myślę ,ze dopiero w następnym tygodniu zorbie . Rok temu próbowałem ustalić z której części było najwięcej wylosowanych czy były z ostatniego i pierwszego dnia ale bezskutecznie . :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Łukasz90 said:

Rok temu próbowałem ustalić z której części było najwięcej wylosowanych czy były z ostatniego i pierwszego dnia ale bezskutecznie . :D 

Troche nie chetnie to robie, bo latwo z tego obrazka wyciagnac bledne wnioski, ale prosze!  Od razu podkresle, ze zglaszanie sie ostatniego dnia nie zwieksza szans...

 

dv18.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, motorolnik said:

Za inne lata też masz takie wykresy?

W danych z CEAC jest podana data zgloszenia. Dane mamy dla DV14-DV18 (z wylaczeniem DV16). Trend jest podobny: w ludzkiej naturze jest to ze sie sprawy odklada na ostania chwile ;)

Tu jest wykres z DV14: http://britsimonsays.com/entering-the-dv-lottery-does-the-timing-of-the-entry-matter/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynamy sezon na zadawanie tych samych pytań co rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu..  może któryś z modow stworzy FAQ z wszelkimi odpowiedziami co do małżeństw (przed, po w trakcie loterii) zmiany adresu, opłat, itp. (Tak wiem ze cos podobnego mamy ale nikt tam najwyraźniej nie zagląda i przydałby się obszerniejszy temat ) Bo to już nudne się robi. :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...