Jump to content

Mail do Bank od America


Kinga.

Recommended Posts

Witam, chciałabym zamknąć konto w Bank od America przez Internet. Na koncie nie ma żadnych pieniędzy. Zna ktoś może sposób albo chociaż maila do tej placówki aby uzyskać informacje w tej sprawie? Może wiecie po jakim czasie sami zamykają konto gdy nie ma na min środków? Dziękuję za jakąkolwiek pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Ze strony https://www.bankofamerica.com/deposits/account-information-and-access-faqs/

To close your account, please ensure that you have canceled any recurring debits or credits linked to your account and your outstanding transactions have cleared. Then do one of the following:

Closing a checking or savings account

  • Visit a local financial center to speak with a personal banker
  • Call us at 800.432.1000
  • Submit your request in writing to Bank of America, FL1-300-01-29, PO Box 25118, Tampa, FL 33622-5118. Be sure to have all account owners sign the letter and tell us how you would like to receive your balance, if any.
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Kinga. napisał:

Mam prośbę o zamknięcie  konta. Czy dobrze rozumiem, że jak znajdą się pieniądze na tym koncie to są wstanie mi je przelać na dowolne konto jeżeli wpiszę inny nr konta? Bez problemu przleaja mi pieniadze i zamkna konto ?W załączniku jest ten wniosek. 

Dziękuję za pomoc 

Prosba o zamknięcie konta.pdf

Jak napisal mcpear - wystawia czek.  Na przelew na konto w Polsce to raczej bym nie liczyl - zalacznika tez nie moge odczytac... Zrob z niego jpega i wrzuc na jakis hosting na przyklad.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...