Skocz do zawartości

Pilne podanie paczki do USA - podkarpacie/małopolska


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

Poszukuję osoby która by leciała w najbliższym czasie do USA najlepiej z podkarpacia/małopolski , może być też inny region

Potrzebuję pomocy w dostarczeniu paczki [lekarstw] dla siostry, lekarstwa sporo kosztowały a nie chcę ryzykować z urzędem celnym

Paczka w wielkości opakowania na buty do 1kg, za odpowiednią odpłatą.

Proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie chcę bynajmniej negować Twoich prawdopodobnie szczerych i szlachetnych intencji. Aczkolwiek w dzisiejszych czasach przewiezienie dla nieznajomego 1kg lekarstw przez granicę może być prawie, że aktem samobójczym - nigdy nie wiadomo tak na serio czy nie przewozi się narkotyków i przez co można wylądować w kryminale na bardzo bardzo długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaokrągliłem wagę, są dwa płyny co waża z około 0.5 kg, a tabletki nie dużo aż tak, musiał bym dokładnie zważyć

A są to tylko lekarstwa na cere, żadne anaboliki czy psychotropy :P

A jak wypiszę w liście to celna i tak weźmie i otworzy paczkę i różnie może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czechirus napisał:

Zaokrągliłem wagę, są dwa płyny co waża z około 0.5 kg, a tabletki nie dużo aż tak, musiał bym dokładnie zważyć

A są to tylko lekarstwa na cere, żadne anaboliki czy psychotropy :P

A jak wypiszę w liście to celna i tak weźmie i otworzy paczkę i różnie może być...

Żadna trzeźwo myśląca osoba nie zaryzykuje przewiezienia leków. Możesz zapewniac, że to zwykle lekarstwa i nic więcej, ale nie ma żadnej gwarancji, co w tych lekach naprawdę będzie się znajdowało. Postaw się na miejscu takiej osoby - naprawdę zgodzilbys się przewieźć lekarstwa na drugi koniec świata od nieznajomego, ryzykując więzieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, czechirus napisał:

Jeśli są na to paragony i widać że nic nie jest naruszone to nie widzę żadnego problemu 

Napisze tak , ludzie robią tak że nie widać nic na pierwszy rzut oka a jednak jest podmiana.  Zobacz np seriale o granicy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, czechirus napisał:

Jeśli są na to paragony i widać że nic nie jest naruszone to nie widzę żadnego problemu 

Naiwny jestes :) Myslisz, ze nie da sie tak zrobic, zeby opakowanie wygladalo na nienaruszone, po uprzednim wlożeniu do niego nielegalnych substancji? 
Jesli to dla Ciebie takie ważne, to wyslij te lekarstwa pocztą, zdrowie ważniejsze od pieniedzy. Bo wątpie, że ktos tutaj zgodzi sie przewiezc cos takiego, ryzykujac sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo seriali proszę Państwa :D Może by doszły może nie, ale koszt wszystkiego to około 800 PLN więc trochę mi szkoda ryzykować jak celna zatrzyma :ph34r:

Są to kremy, i tabletki na cerę twarzy (-:, gdyż moja siostra nie wybiera się do Polski w najbliższym czasie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...