Skocz do zawartości

Pilne podanie paczki do USA - podkarpacie/małopolska


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
35 minut temu, czechirus napisał:

Może by doszły może nie, ale koszt wszystkiego to około 800 PLN więc trochę mi szkoda ryzykować jak celna zatrzyma :ph34r:

Służby celne równie dobrze mogą zatrzymać leki na lotnisku przy kontroli bagażu.  A przesyłkę można nadać ze śledzeniem i z ubezpieczeniem. Ale jak rozumiem, bezpieczniej jest powierzyć obcej osobie cenne leki na gębę, niż firmie, która przesyłkami zajmuje się profesjonalnie. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, czechirus napisał:

Za dużo seriali proszę Państwa :D Może by doszły może nie, ale koszt wszystkiego to około 800 PLN więc trochę mi szkoda ryzykować jak celna zatrzyma :ph34r:

Są to kremy, i tabletki na cerę twarzy (-:, gdyż moja siostra nie wybiera się do Polski w najbliższym czasie..

Nie seriali, a programow dokumentalnych i ogolnie pojetej inteligencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie boję że ktoś narkotyki wsadzi, ja się boję co powiem celnikowi jak się przyczepi.

"Wiozę leki których nie znam dla osoby której nie znam od osoby której nie znam" :D

 

Wyślij paczkę. Będzie ok. Służby celne mają w doopie leki na trądzik. Tak z całkiem innej beczki - co to dokładnie za leki są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...