Skocz do zawartości

Wiza


Ewa2308

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pelasia napisał:

Amerykanie nie potrzebuja wizy jesli chca odwiedzic nasza ojczyznę (90 dni lub mniej). 

Już niedługo będą potrzebowali (2021 o ile dobrze pamiętam). Czas zainteresowac się odnowieniem PL paszportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tvp.info/41670187/wiza-dla-amerykanow-obywatele-usa-nie-wjada-do-strefy-schengen-bez-zezwolenia

W sumie to logiczne bo europejczycy  muszą autoryzować swoją podróż do USA w ESTA (za wyjatkiem kilku krajów), to dlaczego amerykanie są traktowani w Europie inaczej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kzielu napisał:

Już niedługo będą potrzebowali (2021 o ile dobrze pamiętam). Czas zainteresowac się odnowieniem PL paszportu...

Dokladnie, a mi sie nie chce myśleć na temat nowego paszportu. Wycieczka do LA mi jakos nie po drodze. Musze obczaić czy robia nadal objazdowki po stanach aby zbierac wnioski. Do PL nigdy na miesiac tez nie latam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pelasia napisał:

Dokladnie, a mi sie nie chce myśleć na temat nowego paszportu. Wycieczka do LA mi jakos nie po drodze. Musze obczaić czy robia nadal objazdowki po stanach aby zbierac wnioski. Do PL nigdy na miesiac tez nie latam. 

Możesz napisać wniosek o przyspieszenie wyrobienia paszportu, z reguły takie wnioski rozpatrują pozytywnie. Wtedy wyrobienie paszportu zajmuje max. tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...