Jump to content

Recommended Posts

Witam,

Wróciłem dziś z USA z lotniska LAX. Był to 2 tygodniowy pobyt u rodziny. Na wjeździe dostałem oczywiście pieczątkę pozwalającą na 3 miesięczny pobyt na terenie USA. Jednak przy wylocie na żadnym etapie nie było celników i nikt nie sprawdzał paszportu, a tym samym nie wbito mi pieczątki informującej o opuszczeniu terytorium USA. Czy nie będę miał w przyszłości problemów z ponownym przyjazdem? Czy mają to jakoś odnotowane na podstawie biletu lotniczego, że opuściłem USA w dozwolonych ramach czasowych? Zapytałem agenta TSA, odpowiedział, że to sprawa celników, ale z tego co się orientuje, to na wyjeździe nie dają żadnej pieczęci.

Dzięki za informacje,

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mcpear said:

Poza tym na https://i94.cbp.dhs.gov/ możesz sprawdzić "Travel History" i zobaczysz, że Wujek Sam odnotował, że wyjechałeś.

Dzięki, bardzo fajna opcja - przyda się przy aplikacji o obywatelstwo, bo kto by pamiętał te wyjazdy i wjazdy :P 

notabene w niektórych przypadkach mam miejsce wjazdu i wyjazdu unavailable - ciekawe dlaczego? Skoro było to SFO po prostu, a na innych wjazdach na SFO jest ono zidentyfikowane...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, mcpear napisał:

Myślę, że się nie przyda. Bo jako LPR nie wydawane jest Tobie I-94, tak więc na tej stronie tego nie znajdziesz. Ja prowadzę arkusz kalkulacyjny :)

Tak jak wyżej - jako LPR też znajdziesz tam historię wjazdów i wyjazdów. Sprawdziłam przed chwilą, moja zeszłoroczna podróż do PL jako LPR jest tam odnotowana. Tak samo jak jednodniowa podróż do Kanady.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam jak zweryfikowac, bo ostatnie przekroczenie bylo pierwszym na GC, ale z boku jest ogromny box w ktorym jest napisane:

This travel history may not reflect: land border arrivals/departures, closed loop cruise arrivals/departures, air carrier reservation updates, and USCIS updates, changes of status, extensions of stay or adjustments of status. U.S. Citizen and Lawful Permanent Resident travel is NOT provided on this website.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...