Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
17 godzin temu, qrka napisał:

Po 2-4 dniach roboczych powinieneś otrzymać potwierdzenie mailowe że wszystko z dokumentami jest ok. Wyznaczony termin rozmowy pojawia się po około miesiącu od potwierdzenia że dokumenty się zgadzają i dzieje się to koło 17/18 dnia miesiąca. O tym że masz już termin dowiesz się mailowo.

Natomiast jeśli jeszcze nie otrzymałeś potwierdzenia to albo do nich zadzwoń albo wyślij jeszcze raz bo ja miałam taką samą sytuację co Ty tylko że zwlekałam ponad miesiąc bo nie wiedziałam że coś mam jeszcze od nich dostać i przez to nie wyznaczyli mi w czerwcu rozmowy (choć mój nr już byl). Okazało się że email do nich nie dotarł (mimo że dostałam automatyczne potwierdzenie otrzymania maila).

witam,

dzięki za odpowiedź. źle chyba umiejscowiłem moje pytanie bo ja zostałem wylosowany w dv2019. ale ta procedura się pewnie nie różni teraz. czyli najpierw odpowiada automat, następnie już człowiek z informacją czy dokumenty są ok (po kilku dniach) i wtedy po ok. miesiącu dopiero jest info z terminem? wcześniej wysyłałem kilka razy i była szybka odpowiedź automatu i po kilku dniach że trzeba coś dosłać. teraz wydaje mi się ze już wszystko powinno być w porządku ale poza automatyczną odpowiedzią nic dalej nie otrzymałem, a minęło 11 dni... dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szags napisał:

witam,

dzięki za odpowiedź. źle chyba umiejscowiłem moje pytanie bo ja zostałem wylosowany w dv2019. ale ta procedura się pewnie nie różni teraz. czyli najpierw odpowiada automat, następnie już człowiek z informacją czy dokumenty są ok (po kilku dniach) i wtedy po ok. miesiącu dopiero jest info z terminem? wcześniej wysyłałem kilka razy i była szybka odpowiedź automatu i po kilku dniach że trzeba coś dosłać. teraz wydaje mi się ze już wszystko powinno być w porządku ale poza automatyczną odpowiedzią nic dalej nie otrzymałem, a minęło 11 dni... dzwonić?

Tak, to już zdecydowanie zbyt długo, a czasu już niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2019 o 14:40, Xarthisius napisał:

W dzisiejszym biuletynie sa wyniki DV2020. Tylko 83884 wylosowanych (384 z Polski)! To ponad 3700 mniej niz w tym roku. Biorac pod uwage zglaszane przez ludzi numery, musieli ostro odrzucac zgloszenia... Moze w koncu wzieli sie za powtarzajace zdjecia?

Czy to oznacza , że teoretycznie z wysokim numerem 37XXX mamy spore szanse? :)
Będziemy składać to dopiero pod koniec września po ślubie. Żebyśmy oboje dostali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Duba91 said:

Czy to oznacza , że teoretycznie z wysokim numerem 37XXX mamy spore szanse? :)
Będziemy składać to dopiero pod koniec września po ślubie. Żebyśmy oboje dostali :)

Mniej ludzi niz w DV19, a w tym roku wszyscy dostali szanse. Wnioski wyciagaj sam :) Zawsze dochodzi pewna niewiadoma zwiazana z urzednikami I tym co sobie w danym roku wymysla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak czy nie? Czy mógłby ktoś przetłumaczyć mój zawód na anglosaskie standardy językowe pracuje na maszynach przemysłowych czyli tokarki.frezarki.oraz tobie wszystko co wiąże się ze  stalą  mogę robić ogrodzenia .garki.konstrukcje stalowe.bojlery.piece....itd ...jak określić mój zawód ślusarz-mechanik.. Czyli jaki zawód w usa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2019 o 14:40, Xarthisius napisał:

W dzisiejszym biuletynie sa wyniki DV2020. Tylko 83884 wylosowanych (384 z Polski)! To ponad 3700 mniej niz w tym roku. Biorac pod uwage zglaszane przez ludzi numery, musieli ostro odrzucac zgloszenia... Moze w koncu wzieli sie za powtarzajace zdjecia?

kto wie może jakieś dolosowanie ...... się trafi........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...