Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Materiał mnie zaciekawił (bo też jestem programistą i rozważamy z rodzina przeprowadzkę do Stanów). Ale mógłby być krótszy o minutę (tą z początku). ;)

Dla niezainteresowanych gościem w gaciach link: https://www.youtube.com/watch?v=6vgYloUS-t8#t=1m50s  :P 

@pawelo1988 sporo informacji pokazane w przystępny sposób, dzięki za wrzutkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Sad wydal wyrok i nakazal DoS wydanie zarezerwowanych wczesniej wiz (9905).
Hej Xarthisius. Prawidlowa liczba zarezerwowanych wiz to 9095. Sukces jest ale tak czy inaczej pomoże to raczej niewielu wylosowanym. Zakladajac srednio 2-2.5 wizy na CN to szanse ma dodatkowo okolo 4 tys CNow. Ile do tej pory wydano wiz dla DV2020? Czy dobrze kojarze, ze okolo 15 tys?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Xarthisius napisał:

Sad wydal wyrok i nakazal DoS wydanie zarezerwowanych wczesniej wiz (9905).

Ale dla kogo będą w końcu te wizy?? Czy dla takiej osoby jak ja co wysłała papiery, ale nie miałam umówionej rozmowy może coś z tym fantem zrobić?? Czy to tylko dla tych co brali udział w pozwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, roxey90 said:

Ale dla kogo będą w końcu te wizy?? Czy dla takiej osoby jak ja co wysłała papiery, ale nie miałam umówionej rozmowy może coś z tym fantem zrobić?? Czy to tylko dla tych co brali udział w pozwie?

Ci co brali udzial w pozwie beda traktowani tak samo jak inni:

Quote

[the court] is bound to respect Congress’s decision that the processing of diversity visas proceed in a random order, and the court will not order Defendants to prioritize certain DV-2020 applicants over other class members.

Wizy maja byc wydawane "in a random order". Co to znaczy to sie dopiero okaze jak DOS wymysli (w porozumieniu z prawnikami obu stron) jak to zrobic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, roxey90 napisał:

Ale dla kogo będą w końcu te wizy?? Czy dla takiej osoby jak ja co wysłała papiery, ale nie miałam umówionej rozmowy może coś z tym fantem zrobić?? Czy to tylko dla tych co brali udział w pozwie?

czyli jesteś w takiej sytuacji jak my :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...