Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
14 godzin temu, marta246 napisał:

@mvgdagdzie mogę sprawdzić kiedy zostanie wysłana moja GC? 

Czy ktoś może wie, czy jeśli wyjadę do Polski, a moja GC przyjdzie podczas mojej nieobecności pod adres który podałam przy przekroczeniu granicy,  to czy będę mogła wjechać  do USA na podstawie pieczątki którą dostałam w paszporcie? ( chciałabym uniknąć wysyłania GC do Polski pocztą przez moich znajomych, bo nie wiem czy jest to bezpieczne).
Jak długo mogę być poza USA po wjechaniu na wizie imigracyjnej

na stronie https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do wklejasz numer który otrzymałeś po zapłaceniu za GC. 

I tak na pieczątce można wjeżdżać do roku, jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
44 minuty temu, Xarthisius napisał:

Zeby mozna bylo poczytac o skutkach, to wyrok musi najpierw zapasc. Na razie nie wiadomo nawet kiedy to bedzie.

ale ciężko znaleźć mi informacje nawet o tej sprawie jakiekolwiek, jaki sąd gdzie i co . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Pawex1972 napisał:

Czekamy. Może wyrok  będzie dla nas korzystny. A tym czasem już niedługo nowe losowanie w loterii.  Robię ponowne podejście,  nauczony zeszłorocznym przykładem,  że nic nie jest pewne. Nawet w Ameryce. 

A mi się wydawało że nie długi rusza sprawdzanie 2022, a zapisy na losowanie dopiero w październiku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...