Skocz do zawartości

DV 2021


Michal O

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, myers napisał:

U mnie to samo, dwa zgłoszenia chciałem wysłać, wczoraj wróćilem z długiej delegacji zdjęcia moje, zony i dziecka zrobione, wczoraj nie moglem przejsc pierwszej strony, dzis to samo... od 6 lat wysyłałem a w tym roku taka rzepa...

Widzisz, ja to samo ;/ Nie mailem foty żony i dziś zrobiła i nie zdążyłem... a tez już 5 czy 6 lat wysyłam i zawsze zaraz na początku a teraz przespałem. 
 

PS. Dzięki za uświadomienie odnośnie czasu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, ania j. napisał:

Udało się :) Nie zamknęłam strony, odświeżyłam, wyświetliła się ta ostatnia strona do zatwierdzenia i mam zarejestrowane zgłoszenie. Jestem w szoku. Godz. 18:09 

Znajomy miał tak samo 4 lata temu (u niego zgłoszenie zarejestrowano z godziną 5:59 PM) i dziś mieszkają na wschodnim wybrzeżu. :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Halyna napisał:

Znajomy miał tak samo 4 lata temu (u niego zgłoszenie zarejestrowano z godziną 5:59 PM) i dziś mieszkają na wschodnim wybrzeżu. :) 
 

Mówisz, że dobry znak? :))))  Odkąd Pl wróciła do programu, wysyłam. Emocje były przy pierwszym i przy dzisiejszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się nie udało zarejestrować nikogo.......:(((( siedziałem wczoraj w nocy, dzisiaj od samego rana do samego wieczora, 5 komputerów  wszystkie przeglądarki, telefonem też się nie dało......masakra...jestem zarzenowany i wkurw.....pojebane to jakieś dzisiaj było....nie dane mi usa...tak wnioskuje;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, vanmike said:

a mi się nie udało zarejestrować nikogo.......:(((( siedziałem wczoraj w nocy, dzisiaj od samego rana do samego wieczora, 5 komputerów  wszystkie przeglądarki, telefonem też się nie dało......masakra...jestem zarzenowany i wkurw.....pojebane to jakieś dzisiaj było....nie dane mi usa...tak wnioskuje;/

tez to samomialam siedzialm 2 dni i sie nie zarejestrowalam,probowalam przez rozne przegladarki. Czy ktos wie cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Anetta napisał:

tez to samomialam siedzialm 2 dni i sie nie zarejestrowalam,probowalam przez rozne przegladarki. Czy ktos wie cos na ten temat?

Na Chromie przeszłam. Tu nie ma spisku. Ale jak każdy odpala telefony, kilka komputerów, to nie ma się co dziwić, że ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na stronie ambasady USA w Warszawie na fb to bardzo dużo osób pisze, że nie mogą wysłać zgłoszenia, mimo różnych prób. I to nie tylko dziś i wczoraj, ale sprzed tygodnia.
To naprawdę musiało być szczęście by się udało zaaplikować. 

Ciekawe czy przedłużą termin czy już "po ptakach" i oleją sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że "po ptakach". Pechowców w USA nie potrzebują ;)

To jak historia z zaprzyjaźnionej firmy, gdzie na wakat na dość fajne stanowisko zgłosiło się ponad 200 chętnych. Znajomy odpowiedzialny za rekrutację losowo 75% podań bez czytania wyrzucił kwitując: "Pechowców w naszej firmie nie potrzebujemy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...