Skocz do zawartości

DV 2021


Michal O

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dobra, poszło :D Jestem wolna od klikania odśwież.

Zdecydowałam się spróbować tej "metody" co pewien typ się chwalił, że wielu osobom pomogła, ale ignorowałam to, bo też kilka osób pisało, że to nic nie dało.
Powiedział, że zdjęcie powinno się skompresować do poniżej 50kb. Teraz w akcie desperacji tego wypróbowałam i pojawiła się druga strona. Za to przy submicie dwa razy musiałam odświeżać.

Może to przypadek, ale można spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenia zebrane wśród znajomych : Firefox najczęściej pokazywał błędy przy przesyle lub odbiorze informacji z amerykańskiego serwera - 100 % skuteczność w tym samym dniu na tym samym PC uzyskiwali przy wykorzystaniu Internet Eksplorera (nie Edge). Na Mac'u największą skuteczność odnotowywano na Operze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, error napisał:

Dobra, poszło :D Jestem wolna od klikania odśwież.

Zdecydowałam się spróbować tej "metody" co pewien typ się chwalił, że wielu osobom pomogła, ale ignorowałam to, bo też kilka osób pisało, że to nic nie dało.
Powiedział, że zdjęcie powinno się skompresować do poniżej 50kb. Teraz w akcie desperacji tego wypróbowałam i pojawiła się druga strona. Za to przy submicie dwa razy musiałam odświeżać.

Może to przypadek, ale można spróbować.

Przypadek. Nasze zdjęcia mają po ok 190 kb i przy użyciu IE poszły za pierwszym razem. Nie mogłam wysłać ani za pomocą Chrome ani Firefoxa. Nie zmniejszałam zdjęć ponieważ u mojego męża pojawiały się widoczne wokół głowy piksele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadek. Nasze zdjęcia mają po ok 190 kb i przy użyciu IE poszły za pierwszym razem. Nie mogłam wysłać ani za pomocą Chrome ani Firefoxa. Nie zmniejszałam zdjęć ponieważ u mojego męża pojawiały się widoczne wokół głowy piksele. 
Też chce taki przypadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Halyna napisał:

Przypadek. Nasze zdjęcia mają po ok 190 kb i przy użyciu IE poszły za pierwszym razem. Nie mogłam wysłać ani za pomocą Chrome ani Firefoxa. Nie zmniejszałam zdjęć ponieważ u mojego męża pojawiały się widoczne wokół głowy piksele. 

Wiem, że to raczej przypadek. Mojego chłopaka też poszło a miało jakieś 130kb.
Ale nie zmienia to faktu, że moje przez 3h odświeżania nie chciało pójść, a po skompresowaniu do 48kb jakoś poszło. Wiele osób też pisało, że po tym poszło. Ale paru osobom też nie...

@cee próbowałeś ze skompresowanym zdjęciem?

Z drugiej strony to naprawdę śmieszne, że ciągle są jakieś problemy ze stroną, i to rządową, i nikt tego nie zamierza naprawiać/ulepszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cee napisał:

Nie pom9glo na incognito. Kompresja też nic nie dała, chociaż coraz częściej do 2 kroku się prz3chodzi.

A po co ktoś ma coś z tym robić? To nie w ich interesie emoji6.png

Nie planowałem aplikowac, ale czytając Twoje ostatnie komentarze z ciekawości spróbowałem i ja. Strona nie weszła, odświezyłem i potem po komunikacie przeglądarki o konieczności ponownego przesłania informacji  - "Resend" ("Prześlij ponownie" chyba w polskiej przeglądarce). Resend, Resend, Resend... itd, i po kilkunastu cosekundowych próbach weszło i jest "Success" z confirmation number. Nie usuwałem historii ani zadnych innych ciastek. Firefox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...