Skocz do zawartości

DV 2021


Michal O

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Halyna napisał:

Nie, pisałam już wcześniej, złożyłam w piątek przed południem, paszport był wydrukowany w poniedziałek, sms w środę, że jest gotowy do odbioru a odebrałam w czwartek.  
Znajoma z pracy właśnie odebrała dziś paszport a wniosek składała we wtorek. 

 

No to faktycznie super sprawa. W Łodzi albo wszyscy jeżdżą na wakacje poza strefę Schengen albo masowo emigruja, bo trzy tygodnie oczekiwania to jest mega szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, LukeFlorida napisał:

Jak wypełniam wniosek, to mogę używać polskich znaków? Już nie pamiętam. Chyba kiedyś nie można było, ale teraz trzeba podać dane jakie są dokładnie w paszporcie. A mam Łukasz. O i widzę, że nie ma już photo toola.

Nie używasz polskich znaków, a link do photo toola jest w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Photo tool z instrukcji coś nie działa.. otwieram go w IE i nie wczytuje mi zdjęcia.. hm. Niby fotka zrobiona u fotografa tylko była 900x900 poprawiłem sam na 600x600, wszystko jak trzeba tylko na necie jak sprawdzam na szybko to mi piszę że głowa zajmuje więcej niż 69% :D ale to chyba jakiś fejk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Robson! napisał:

Photo tool z instrukcji coś nie działa.. otwieram go w IE i nie wczytuje mi zdjęcia.. hm. Niby fotka zrobiona u fotografa tylko była 900x900 poprawiłem sam na 600x600, wszystko jak trzeba tylko na necie jak sprawdzam na szybko to mi piszę że głowa zajmuje więcej niż 69% :D ale to chyba jakiś fejk 

również mi nie działa Photo tool....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Damianq napisał:

Czy wymóg paszportu dotyczy wszystkich wpisywanych do wniosku czy tylko głównego aplikanta? Z żona mamy ważne paszporty ale urodził nam się dzidziuś i nie wiem czy się wyrobie żeby wyrobić mu paszport do 5 listopada ;/

Doczytałem w instrukcji że tylko główny aplikant :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...