Skocz do zawartości

DV 2021


Michal O

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, motorolnik napisał:

Skoro temat zeszedł na ubezpieczenia zdrowotne, mam bardziej szczegółowe pytanie. Zadać je tutaj czy sugerujecie inny wątek?

Załóż może nowy wątek dotyczący ubezpieczenia, a któryś @Admin mógłby może przesunąć tam nasze wypowiedzi dotyczące przedmiotowego zagadnienia?
Temat będzie żył ciągle a ten wątek przeminie w końcu jak wszystkie dotyczące określonej edycji loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zgłoszenie poszło bezproblemowo.

Pytanie hipotetyczne - jednym z dokumentów ktore trzeba zgromadzic po ewentualnym wylosowaniu jest odpis stanu cywilnego - czy dla rozwodnika wystarczy zaswiadczenie z urzedu stanu cywilnego czy caly odpis wyroku sądowego musi być ?

Powodzenia dla wszystkich startujacych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2019 o 22:53, Halyna napisał:

Załóż może nowy wątek dotyczący ubezpieczenia, a któryś @Admin mógłby może przesunąć tam nasze wypowiedzi dotyczące przedmiotowego zagadnienia?
Temat będzie żył ciągle a ten wątek przeminie w końcu jak wszystkie dotyczące określonej edycji loterii.

Zapraszam, tutaj zadałem pytanie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Robert1992 napisał:

Witam. ja mam problem z wysłaniem zgłoszenia na loterie (wniosek uzupełniony) próbowałem z mozilli oraz opery i za kazdym razem wyskakuje komunikat że połączenie zostało przerwane

stary dobry IE polecam (niestety), u mnie tylko na tym  zadzialalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Robert1992 napisał:

Witam. ja mam problem z wysłaniem zgłoszenia na loterie (wniosek uzupełniony) próbowałem z mozilli oraz opery i za kazdym razem wyskakuje komunikat że połączenie zostało przerwane

U mnie podobnie od rana. Próbowałem na IE i Chrome. Czekam do jutra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elwira123 napisał:

mam pytanie... pty składaniu wniosku caly czas i na wszystkich urządzeiach ponawia się komunikat o błędzie... czy jest mimio wszystko szansa ze w koncu ten wniosek 'zaskoczy'? Trochę jestem już sfrustrowana .... eh

 

Czy zoskoczy ?! Tego pewnie nie wiedzą nawet najstarsi górale ;)
Kiedyś zgłoszenia do loterii były wydłużone w czasie bo była jakaś awaria... Nie pamietam niestety dokładnie. 
Spokojnie, będzie dobrze. Spróbuj w nocy ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...