Skocz do zawartości

DV 2021


Michal O

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, godzioszek napisał:

 

U mnie na Chrome nie działało. Poszło dopiero na Operze.

W takim razie wydaje się to być bardziej kwestią szczęścia niż wyboru przeglądarki...

W dalszym ciągu chyba nie wiemy jak administracja amerykańska podejdzie do kwestii utraty połączenia po zarejestrowaniu aplikacji i braku możliwości wyświetlenia odebranego od nich komunikatu z uwagi na błąd certyfikatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia ‎06‎.‎11‎.‎2019 o 10:56, Halyna napisał:

W takim razie wydaje się to być bardziej kwestią szczęścia niż wyboru przeglądarki...

W dalszym ciągu chyba nie wiemy jak administracja amerykańska podejdzie do kwestii utraty połączenia po zarejestrowaniu aplikacji i braku możliwości wyświetlenia odebranego od nich komunikatu z uwagi na błąd certyfikatu.

problem byl z wielkoscia zdjec niby do 100kb ale zadne moje zdjecie nie przeszlo i strona padala, jak skompresowalem do 75% (ponizej 50kb), aplikacja od razu przeszla bez zadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cee napisał:

Ja miałem zdjęcia po 30-40kb i nie dało rady. Może za dużą mam rodzinę emoji16.png

U jednego z moich dzieciaków (pow 21 roku życia), błąd wyskakiwał zaraz po wypełnieniu pierwszej (i jedynej w jej przypadku) strony aplikacji, przy próbie przejścia do podsumowania.
Tak jak napisałam - wysłanie tej samej aplikacji z tego samego PC pare chwil później ale przy wykorzystaniu IE przeszło bez jakichkolwiek błędów. 

Loteria to nie jedyna legalna droga do zamieszkania w USA, ale w sumie najmniej praco- i zasobochłonna :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Hello

Czy coś się zmieniło ? Ja mam na kartce zapisane ze sprawdzać status mozna od 5 maja..... A dzis na stronie dv gov czytam ze sprawdzać mozna od czerwca

Czy ja źle zapisałem czy nastąpiła zmiana ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spajnej napisał:

Hello

Czy coś się zmieniło ? Ja mam na kartce zapisane ze sprawdzać status mozna od 5 maja..... A dzis na stronie dv gov czytam ze sprawdzać mozna od czerwca

Czy ja źle zapisałem czy nastąpiła zmiana ??

Przecież hilo napisał post godzinę przed Twoim (i ten post jest tuż nad twoim)... Poza tym było już to pisane na forum z tydzień lub dwa temu, że losowanie zostało przeniesione na czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spajnej napisał:

Hello

Czy coś się zmieniło ? Ja mam na kartce zapisane ze sprawdzać status mozna od 5 maja..... A dzis na stronie dv gov czytam ze sprawdzać mozna od czerwca

Czy ja źle zapisałem czy nastąpiła zmiana ??

Zapisałes dobrze za to pojawił się Koronowirus i przełożyli ogłoszenie wyników , czy tak będzie okaże się w czerwcu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, error napisał:

Przecież hilo napisał post godzinę przed Twoim (i ten post jest tuż nad twoim)... Poza tym było już to pisane na forum z tydzień lub dwa temu, że losowanie zostało przeniesione na czerwiec.

Faktycznie

Nie mogłem sie zalogować tak sie zająłem odzyskaniem resetowaniem hasla ze nie przeczytałem ostatnich postów

Dzieki i przepraszam

Pozostaje tylko czekac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...