Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2019 w PL - jak głosować ?


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno żelazny elektorat PIS pójdzie glosowac. To samo z drugiej strony. Gra toczy się o niezdecydowanych, czy w ogóle pójdą i czy odpalona procedura 3% Korwina przyniesie efekt w postaci głosów na PiS, bo jednak bliżej tym wyborcom do PiS niż do lewicy/POKO itp. Na ciastku psy ludzie wieszają, a PSL (jesli wejdzie) i tak powie że zwyciężył ich koalicjant Jedynie co może pomóc blokowi antypis to niska frekwencja, a wtedy scenariusz opisany wyżej jest mocno prawdopodobny. W sumie z nagrań, które ostatnio wylały się w mediach, to jednak Neuman ma trochę racji. Wyborcy PO będą postrzegać ich jako męczenników nękanych przez ziobrowska prokuraturę, a to może być taki bodziec do głosowania. Nie ważne że jedynym programem POKO jest odsunięcie PiS od władzy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Sondaży mam po kokardę. Codziennie inny, ba - nawet dwa, trzy razy dziennie. To normalnie powinno być zakazane 
Bo wynik sondażu zależy od tego kto ten sondaż zamawia Spora część społeczeństwa jeszcze daję się w to wciągnąć i ukierunkowuje swój wybór na podstawie sondaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MeganMarkle napisał:

W kontekście obecnej dyskusji bardzo polecam przeczytać poniższy tekst. Uśmiałam się mocno, ale to śmiech przez łzy bo tekst bardzo prawdziwy :( 

 

"Nigdy nie rozumiałeś, dlaczego ludzie tak narzekają, skoro wystarczy po prostu bardzo dobrze zarabiać, żeby żyć na odpowiednim poziomie." -- LOL. Dziekuje Megan... sporo sie nauczylam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, cee said:

I cisza w Polsce, ale wy możecie walić propagandą na całego emoji16.png

Polsce (od 1991 r.) cisza wyborcza rozpoczyna się o północy w dniu poprzedzającym dzień głosowania, a wiec technicznie rzecz biorąc trwa od paru minut dopiero w PL a publikowałam link wcześniej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...