Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2019 w PL - jak głosować ?


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, 

Skoro już poruszono tutaj temat głosowania to zachęcam do zapoznania się z inną opcją która niestety nie jest pokazywana w mediach ponieważ jej przeciwnicy wiedzą że jest to jedyna partia która jest w stanie zapewnić nam wolność,zapraszam serdecznie na stronę https://konfederacja.net/ i na zapoznanie się z programem, naprawdę warto nawet jeśli nie planuje się głosować na konfederację to warto znać program innych ugrupować . Może jednak najwyższy czas dać szansę komuś innemu zamiast ciągle kręcić się wokół okrągłego stołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elclasicio napisał:

Witam, 

Skoro już poruszono tutaj temat głosowania to zachęcam do zapoznania się z inną opcją która niestety nie jest pokazywana w mediach ponieważ jej przeciwnicy wiedzą że jest to jedyna partia która jest w stanie zapewnić nam wolność,zapraszam serdecznie na stronę https://konfederacja.net/ i na zapoznanie się z programem, naprawdę warto nawet jeśli nie planuje się głosować na konfederację to warto znać program innych ugrupować . Może jednak najwyższy czas dać szansę komuś innemu zamiast ciągle kręcić się wokół okrągłego stołu.

Warto też nie prowadzić agitacji na forum które do tego nie służy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/26/2019 at 11:26 AM, rzecze1 said:

Zarejestrowałem się dziś na wybory w komisji w UK, i tak jak patrzę, to jak na razie liczba zapisanych do komisji w USA jest mizerna, nieco ponad 5 i pół tysiąca osób... W UK jest juz co prawda ponad 22 tysiące, ale i to i tak nie duzo.

Wiem, ze jeszcze costało 2 tygodnie, ale na tym etapie wydaje się, ze albo zainteresowanie jest wyjątkowo słabe, albo w ogóle nie ma informacji w mediach co trzeba zrobic aby się dopisac do spisu.

To w USA dopiero dobilismy do 22831. Zostaly dwa dni, zeby sie dopisywac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/3/2019 at 6:07 AM, everden said:

A prawo do głosowania dała mi obecna władza właśnie.

Co przez to rozumiesz? Czemu poprzednio prawa do głosowania nie miałaś? Nie bardzo czaję co się zmieniło w przepisach na korzyść dla emigrantów. Brak głosowania korespondencyjnego postrzegam jako ograniczenie ostatnio wprowadzone a jakoś nie dostrzegłem "udogodnienień" ale może jestem nieświadomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mcpear napisał:

Co przez to rozumiesz? Czemu poprzednio prawa do głosowania nie miałaś? Nie bardzo czaję co się zmieniło w przepisach na korzyść dla emigrantów. Brak głosowania korespondencyjnego postrzegam jako ograniczenie ostatnio wprowadzone a jakoś nie dostrzegłem "udogodnienień" ale może jestem nieświadomy

Miałam, tylko za poprzednich wyborów byłam rezydentką Polski.

A Kaczor dał mi prawo do głosowania przez ustanowienie i zatwierdzenie zagranicznych komisji wyborczych (choć trzeba przyznać że na ostatnią chwilę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Xarthisius napisał:

To w USA dopiero dobilismy do 22831. Zostaly dwa dni, zeby sie dopisywac...

No wlasnie sie zastanawiam, czy moze te liczby to to tylko tych co sie zarejestrowali przez internet, a wiekszosc starej Polonii w USA zrobila to telefonicznie lub w inny sposob? Jesli nie, no to te liczby sa szokujaco niskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...