Skocz do zawartości

Prawo jazdy w USA


Rekomendowane odpowiedzi

38 minutes ago, micham said:

post nie ma na celu oczywiście narzekania itd. tylko przekazanie dalej ,że wcale nie jest tak łatwo zdać egzamin tutaj jak to powszechnie się mówi.
 

Ja gdzies tu pisalem ale na egamin to poszedlem z nastawieniem ze miedzy tymi pacholkami to ja moge semi na luzie zaparkowac a jazda "na miescie" to juz w ogole. Punktu mi zabraklo do oblania (3x nie zatrzymanie sie na stopie - zatrzymalem sie oczywiscie, tyle ze nie wystarczajaco dlugo) i nie spojrzalem w lusterko przy zmianie pasa (bo dokladnie wiedzialem ze nikogo tam nie ma). Na manewrach za pierwszym razem to trafilem w pacholek, Mazda 3, no less.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te martwe punkty to prawie na 100% nie spojrzałeś się "wyraźnie" przez ramię przy zmianie pasa. W CA najczęściej ludzie przez to oblewają. Na egzaminie musisz bardzo rygorystycznie przy każdej zmianie pasa stosować zasadę SMS (Signal-Mirror-Shoulder) czyli musisz się WYRAŹNIE spojrzeć przez ramię

Edytowane przez mcpear
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te martwe punkty to prawie na 100% nie spojrzałeś się "wyraźnie" przez ramię przy zmianie pasa. W CA najczęściej ludzie przez to oblewają. Na egzaminie musisz bardzo rygorystycznie przy każdej zmianie pasa stosować zasadę SMS (Signal-Mirror-Shoulder) czyli musisz się WYRAŹNIE spojrzeć przez ramię

Ja jak zdawałem w CA to pamietam ze oglądałem filmiki z poradami na co zwracać uwagę i wszyscy mówili o tym zaglądaniu przez ramię, że aż trzeba groteskowo to robić tłumaczone to było tak że trzeba uważać na rowerzystów, co jest trochę śmieszne bo nie widziałem w stanach na drogach za wielu rowerzystów. Co do cofania mówili ze trzeba patrzyć na przemian w lusterko wsteczne i boczne, ale nie za siebie… co kraj to obyczaj. W każdym razie podziałało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...