Jump to content

Policja

Marcun1996
 Share

Recommended Posts

22 minuty temu, Marcun1996 napisał:

Witam, nazywam się Marcin mam 24 lata i jestem od dwóch lat policjantem. Myślałem o przeniesieniu się do policji w Miami. Jednak nie mam pojęcia jak wygląda to po zniesieniu wiz (kiedyś był podobny temat na forum). Proszę o pomoc. 

Nic się nie zmieniło. Zniesiono wyłącznie obowiązek posiadania wiz turystycznych. Wszystkie inne wizy pozostały takie same a nawet bardziej. :D

Pomijajac juz to co Andy napisal (nic sie nie zmienilo) to dlaczego konkretnie chcesz sie przeniesc do policji do Miami ? Prawdpodobienstwo skonczenia pod ziemia bedac policjantem w US jest nieporownywalnie wyzsze od tego w PL, tutaj kazdy ma bron a kamizelka jak ktos strzela z 5.56 NATO slabo dziala....

Dnia 30.12.2019 o 20:17, Marcun1996 napisał:

Witam, nazywam się Marcin mam 24 lata i jestem od dwóch lat policjantem. Myślałem o przeniesieniu się do policji w Miami. Jednak nie mam pojęcia jak wygląda to po zniesieniu wiz (kiedyś był podobny temat na forum). Proszę o pomoc. 

Witam

Aby zostać policjantem w Usa musisz się tu przede wszystkim znaleść legalnie. Generalnie w większośći stanów musisz mieć obywatelstwo U.S ale są stany oraz niektóre departamenty, które pozwalają na aplikowanie z zieloną kartą np.: większość departamentów w Colorado, na Hawajach, Nowy Orlean a nawet w samym Chicago. Oprócz tego trzeba spełnić jeszcze inne kryteria jak: wiek, wykształcenie, niekaralność itp. Jak już przejdziesz proces rekrutacji: egzamin pisemny, sprawnościowy, psychotesty, zdrowotny, wywiad środowiskowy, wykrywacz kłamstw, interview z komisją to dostaniesz zaproszenie do akademii, która trwa 6 miesięcy. Jak zdasz wszystkie egzaminy i ją ukończysz, to wtedy możesz zostać policjantem w USA. Ale tak jak pisałem wcześniej, aby myśleć o pracy w Policji musisz mieć przynajmniej GC.