Skocz do zawartości

Przeprowadzka do LA


Sylwusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 hours ago, MeganMarkle said:

Dajcie dziewczynie spokój, ok może naiwnie pyta ale każdy kiedyś był zielony w temacie. Owszem mogła sobie info łatwi wyguglać ale pewnie pomyślała, że nie zaszkodzi zapytać na forum. Przesadzony ten wasz hejt wg mnie ;)

@Sylwusia tak w skrócie żeby pomieszkać legalnie w LA dłużej niz 3 mce to potrzebujesz albo wygrać GC w loterii albo się hajtnac z obywatelem. Albo znaleźć cudem robotę na wizę H1-B. W LA bez samochodu życie jest praktycznie niemożliwe, jest tez baaaaardzo drogo z perspektywy Polaka wiec musisz mieć naprawdę dużo pieniędzy. Albo bardzo dobra prace. Jeśli w usa nigdy nie byłaś to proponuje przylec turystycznie na tydzień i dwa i zobaczysz jak to w ogóle wyglada. Bo nie wyglada tak jak na filmach ;)

 

Bo każdy kto kozak w internecie to wiadomo kto w świecie - taka uszczypliwość nigdy nie występuję u ludzi wartościowych i zadowolonych ze swojego życia - nigdy :)

Dziękuję za informację - na pewno skorzystam :) (chociaż małżeństwo mało prawdopodobne, ale szukałam już nt zielonej karty i coś tam wiem)

Domyślam się że nie jest jak filmach - jest po prostu inaczej a to ważne i nie pytam naiwnie tylko od czegoś trzeba zacząć - skoro są tu ludzie którzy mogą kogoś hejtować to pewnie mogą też pomóc gdyby się wyzbyli swojej zgorzkniałości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, andyopole said:

Jak tu czarowac jesli smarkula otwarcie przyznaje j.w. 

Niech się do PiSu zapisze, od razu będzie wiedziala wszystko, taka u nich łaska oświecająca. :D

Nie jestem skarkulą proszę pana -jestem takim samym człowiekiem jak pan - tylko nie zgorzkniałym prostakiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Sylwusia napisał:

Bo każdy kto kozak w internecie to wiadomo kto w świecie - taka uszczypliwość nigdy nie występuję u ludzi wartościowych i zadowolonych ze swojego życia - nigdy :)

Dziękuję za informację - na pewno skorzystam :) (chociaż małżeństwo mało prawdopodobne, ale szukałam już nt zielonej karty i coś tam wiem)

Domyślam się że nie jest jak filmach - jest po prostu inaczej a to ważne i nie pytam naiwnie tylko od czegoś trzeba zacząć - skoro są tu ludzie którzy mogą kogoś hejtować to pewnie mogą też pomóc gdyby się wyzbyli swojej zgorzkniałości 

Tylko pytanie jaki będziesz mieć pobyt gdy polecasz do Stanów,.. 

Jeśli turysta to praca jako np pomoc domowa z zamieszkaniem lecz tutaj dobrze musisz trafić, inne też pracę jak sprzątanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Ha, to widać zależy od tego z czym to porównać bo my ostatnio myślimy o przeprowadzce z Baya do LA bo jest taniej :D :D :D o ironio losu...

To fakt, ze jest troche taniej - bo rejon wiekszy i wiekszy wybor. Moja mama miesza w pieknej, eksklusywnej dzielnicy znanej ze swietnych szkol - mozna tam kupic condo za mniej niz 800K, dom za 1.2 million. Nie wiem czy to jest mozliwe naprzyklad w Palo Alto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...