Skocz do zawartości

Praca california


Sebastian z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
26 minut temu, kzielu napisał:

Szczepionki to teraz przyszlosciowy kierunek (pewnie biotechnolog jak Megan wspomniala)...

To zawsze byl przyszlosciowy kierunek... (corka robi doktorat w tym kierunku) ale wiekszosc ludzi w tej branzy (to znaczy naukowcy) NIE zarabia kokosow. Chociaz tak, na godne zycie wystarczy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, mcpear said:

Oba te uniwersytety mają acceptance rate na poziomie 4-6% :) A startują tam tak czy siak jedynie "top of the top" uczniowie.

O to czy będzie trudno nie pytał :P chciał przepis na sukces to mu podałam. A życie samo odsieje słabe jednostki po drodze... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MeganMarkle said:

O to czy będzie trudno nie pytał :P chciał przepis na sukces to mu podałam. A życie samo odsieje słabe jednostki po drodze... ;) 

To i tak byłaś miłosierna, że mu nie poradziłaś wymyśleć w następnym tygodniu szczepionkę na coronavirusa albo zdobyć nagrodę Nobla z dowolnej dziedziny z wyjątkiem pokojowej - oba te osiągnięcia też by mu pracę za $200k zaoferowały w CA - wręcz twierdzę, że za $1M+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mcpear said:

To i tak byłaś miłosierna, że mu nie poradziłaś wymyśleć w następnym tygodniu szczepionkę na coronavirusa albo zdobyć nagrodę Nobla z dowolnej dziedziny z wyjątkiem pokojowej - oba te osiągnięcia też by mu pracę za $200k zaoferowały w CA - wręcz twierdzę, że za $1M+

Nie chciałam zniechęcać chłopaka, niech zrobi research i sam wyciągnie wnioski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Dudus86 said:

Jak już tak rozmawiamy o pracy i studiach. Jest w stanach zapotrzebowanie na logistyków czy to na magazynie czy to logistyków transportowych (spedycja)? I jak oni zarabiają?

Zapotrzebowanie zawsze jest, w chwili obecnej największe chyba na kurierów :D ale magazyny również furczą...

nie jest to jednak branża w której znajdziesz sponsora na wizę, jeśli do tego zmierzasz. Ale jeśli masz GC to praca się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MeganMarkle napisał:

Zapotrzebowanie zawsze jest, w chwili obecnej największe chyba na kurierów :D ale magazyny również furczą...

nie jest to jednak branża w której znajdziesz sponsora na wizę, jeśli do tego zmierzasz. Ale jeśli masz GC to praca się znajdzie. 

Dzięki za info xD pytam tylko z ciekawości bo takie studia ukończyłem :) GC już miałem, nie potrzebuje kolejnej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Dudus86 said:

Dzięki za info xD pytam tylko z ciekawości bo takie studia ukończyłem :) GC już miałem, nie potrzebuje kolejnej 

Ukończyłeś studia na kierunku magazynier, specjalizacja kurier? :D bo to raczej miałam na myśli w obecnej sytuacji rynkowej...

Ale Tobie pewnie chodzi o studia „transport i logistyka”, a tu już może tak różowo nie być, kasy wielkiej w tym nie ma na pewno. Ale jak jesteś wybitny to szukaj pracy, ambitnym ludziom recesja niestraszna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...