Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

52 minutes ago, lukasz007 said:

tl:dr; On April 8, 2021, the Secretary of State determined that travel on an immigrant or fiancé(e) visa is in the national interest for purposes of granting exceptions under the geographic COVID proclamations.   Immigrant Visa processing posts may now grant immigrant and fiancé(e) visas to applicants otherwise eligible, notwithstanding these proclamations.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tl:dr; On April 8, 2021, the Secretary of State determined that travel on an immigrant or fiancé(e) visa is in the national interest for purposes of granting exceptions under the geographic COVID proclamations.   Immigrant Visa processing posts may now grant immigrant and fiancé(e) visas to applicants otherwise eligible, notwithstanding these proclamations.
Ciekawe jak teraz to zinterpretuje nasz ambasada.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz007 napisał:

Troszkę sceptycznie do tego podchodzę po tylu miesiącach opóźnienia. Zobaczymy oby tylko wszystko szło w dobrym kierunku.
 

Z tego co pamiętam masz niski CN, więc do września powinieneś mieć wizę ;) no oby teraz tylko KCC się ogarnęło z procesowaniem dokumentów. Mnie uratować może tylko jakiś wyrok sądowy przedłużający możliwość wydawania wiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam masz niski CN, więc do września powinieneś mieć wizę no oby teraz tylko KCC się ogarnęło z procesowaniem dokumentów. Mnie uratować może tylko jakiś wyrok sądowy przedłużający możliwość wydawania wiz.
Zgadza się ale mój niepokój teraz wzbudza interpretacja naszej ambasady bo ona może nas jeszcze zaskoczyć. No i oczywiście jeśli nic nie wymyślą to jaką ' prędkość wybiorą ' Ja na szczęście już dawno jestem po zatwierdzeniu dokumentów i tobie życzę również żeby to było jak najszybciej .

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...