Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, lukasz007 said:

Cytat z tego artykułu:

“There is going to be a sea change in mid-May when vaccines are more widely available to everyone,” according to one senior administration official. 

To by wskazywało, że rozważane jest uzależnienie otwarcia szerszego granic od dostępu szerokiego do szczepionek i przez to może się okazać, że wlot do USA będzie dostępny dopiero po zaszczepieniu. To dopiero będzie "hałas" na forach wszelakich (wliczając nasze tutaj) - chyba kupię extra popcorn i colę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z tego artykułu:
“There is going to be a sea change in mid-May when vaccines are more widely available to everyone,” according to one senior administration official. 
To by wskazywało, że rozważane jest uzależnienie otwarcia szerszego granic od dostępu szerokiego do szczepionek i przez to może się okazać, że wlot do USA będzie dostępny dopiero po zaszczepieniu. To dopiero będzie "hałas" na forach wszelakich (wliczając nasze tutaj) - chyba kupię extra popcorn i colę
Hehe coś w tym jest. Ale myślę że szło by to raczej w stronę testów pcr i podobnego sprawdzenia przed podróżą tak jak to planuje całe to UE. Że kto zaszczepiony kto przeszedł i kto ma negatywny wynik może lecieć lub jechać.a jak będzie to się okaże. Na chwilę obecną to tylko zapowiedzi i nie wiadomo czy się spełnią. Ale obyy

Public health experts have raised concerns about new variants that could spread rapidly in communities that are reopening quickly, while other officials have noted that all international travelers must test negative before boarding. Those two views, according to sources, have offset each other in deliberations. 

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2021 o 23:53, Cypher napisał:

Odnośnie aktu małżeństwa, wysyła się tylko jeden podpisany jako dokument osoby, która została wylosowana, czy powinno się wysłać dwie kopie podpisane na każdego małżonka?

Dla każdego z małżonków oddzielna kopia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, missdiw@o2.pl napisał:

Czy ktoś z Was zdecydował się na udział w pozwie Morrisona lub Siskinda ? 

Ja biorę udział w pozwie Morrisona. Co do drugiego pozwu to odstraszył mnie jego rozmiar, to znaczy różnorodność wiz i większe ryzyko niepowodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% jestem pewny że w lato ban zostanie zniesiony, przez wzgląd np. na turystykę czy postęp szczepień w US. Niestety jest ryzyko, że zanim ambasady i cała papierologia ruszą może być za późno, zwłaszcza że chcą dać wszystkie numery current.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stalindg2 napisał:

Na 90% jestem pewny że w lato ban zostanie zniesiony, przez wzgląd np. na turystykę czy postęp szczepień w US. Niestety jest ryzyko, że zanim ambasady i cała papierologia ruszą może być za późno, zwłaszcza że chcą dać wszystkie numery current.

Znasz może znasz prognozowaną cenę złota na najbliższe miesiące? Przy takiej stopie pewności musisz mieć jakąś wiedzę, warto by skorzystać. :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...