Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

20 minutes ago, kajtek dv2021 said:

Witam, mam pytanie. Czy elektroniczny akt małżeństwa i urodzenia jest akceptowalny? Na temat zaświadczenia o niekaralności jest napisane że nie może być wersja elektroniczna, stąd moje pytanie. Pozdrawiam

Nie.

Quote

Comments: Only the paper copy of the full-form birth certificate is acceptable by the U.S. Embassy for immigration purposes.   

[1] https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/Visa-Reciprocity-and-Civil-Documents-by-Country/Poland.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy elektroniczny akt małżeństwa i urodzenia jest akceptowalny? Na temat zaświadczenia o niekaralności jest napisane że nie może być wersja elektroniczna, stąd moje pytanie. Pozdrawiam
Myślę że akceptowalne są tylko wersje papierowe i raczej lepiej żebyś właśnie takie miał.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xarthisius wykonujesz kupę świetnej roboty dzięki za to. dzięki tobie wiemy jaki najwyższy nr dostał 2nl do Warszawy na maj . Patrząc na to co dookoła nas jest to całkiem dobry wynik jak na 1 miesiąc przetwarzania w dobie wiadomo czego. Oby tak dalej bądź szybciej Screenshot_20210420-055054_Office.jpg

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Dziękuję! 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, lukasz007 said:

@Xarthisius wykonujesz kupę świetnej roboty dzięki za to. dzięki tobie wiemy jaki najwyższy nr dostał 2nl do Warszawy na maj . Patrząc na to co dookoła nas jest to całkiem dobry wynik jak na 1 miesiąc przetwarzania w dobie wiadomo czego. Oby tak dalej bądź szybciej emoji6.png

 

Wiem, że to było gdzieś tu podlinkowane, ale nie mogę znaleźć... @lukasz007 mógłbyś podać link do tych arkuszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy akt urodzenia i zaświadczenie o  niekaralności wysyłane do KCC muszą być tłumaczone przez tłumacza przysięgłego?
Jeśli są z Polski bądź US nie muszą pod warunkiem że rozmowa odbywa się w Warszawie

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...