Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Xarthisius napisał:

Też sprawdzam - cały czas piszą, że jest w NVC i piszą, żeby sprawdzać na ceac.state.gov/IV - dlatego patrzę tutaj.

8 minut temu, Xarthisius napisał:

Bez zmian - info o wygranej od roku

10 minut temu, Xarthisius napisał:

A najlepiej wogole nie sprawdzaj.

Łatwo powiedzieć - trudniej zrobić :P Ale będę musiał zrobić jak piszesz :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie wieczorem sprawdzam stronę ceac.state.gov/IV z nadzieją, że się coś zmieniło, a nie non stop napis KCC w miejscu przetwarzania wniosku.
Od tygodnia wyskakuje mi taki komunikat jak poniżej. Czy coś odwaliłem i tylko ja mam taki komunikat czy inni też?
Ja pierdziele - człowiek już wariuje - pozostało 4 miesiące do "spełnienia marzeń" a nic nie wiadomo - na savediversityvisa.org liczby bez zmian i max CN o tysiąc wyższy niż mój, a zaproszenia jak nie było tak nie ma...
 
obraz.png.8d4e6bda0b2297cc87608ca5172b388f.png
Oj jak ja to znam doskonale... Mam tak samo.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, że miałem zaproszenie na rozmowę na maj (numer <500). Jestem już po rozmowie i dostałem już nawet paszport z wizą :). 

Kiedy będziecie szli na rozmowę, upewnijcie się koniecznie, że w zaświadczeniu o niekaralności zaznaczyliście wszystkie rejestry - u mnie był tylko jeden i musiałem później dosyłać nowe zaświadczenie ze wszystkich rejestrów. Na szczęście nie spowodowało to żadnych problemów, ale lepiej nie ryzykować.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mmas napisał:

Kiedy będziecie szli na rozmowę, upewnijcie się koniecznie, że w zaświadczeniu o niekaralności zaznaczyliście wszystkie rejestry

Gratulacje!

Czyli mam papiery do poprawy? Mogę prosić o wypis z kartoteki nieletnich skoro nie jestem nieletnia? I to od dosyć dawna ;)

Screenshot_20210529-210649-662.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Izuska said:

Gratulacje!

Czyli mam papiery do poprawy? Mogę prosić o wypis z kartoteki nieletnich skoro nie jestem nieletnia? I to od dosyć dawna ;)

...Prosimy o zaznaczenie na formularzu trzech okienek: 1. Kartoteka Karna, 2. Kartoteka Nieletnich,
3. Kartoteka osób pozbawionych wolności oraz poszukiwanych listem gończym. Jeśli formularz jest
wypełniony nieprawidłowo, będą Państwo proszeni o dostarczenie nowego zaświadczenia
o niekaralności. ...

Opatrzone adnotacja WAZNE, boldem. Jakby mogli zrobic zeby mrygalo to pewnie tez by wlaczyli...

[1] https://travel.state.gov/content/dam/visas/pk 3 supplements/WRW - Warsaw.pdf

Edytowane przez Xarthisius
  • Dziękuję! 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, stalindg2 said:

Coś ruszyło? Ktoś dostał zaproszenie na rozmowę, czy nowa hierarchia wiz z DV na 4 miejscu jednak spycha nas w odmęt? 

Za 2-3h dam znac. Warszawa zawsze jest jedna z pierwszych ambasad, ktore umawiaja interview. Zdziwilbym sie gdyby nic nie wyszlo do tej pory. Przy malej liczbie zaproszen jest calkiem prawdopodobne, ze nikt z forumowiczow po prostu nie dostal.

  • Like 1
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...