Skocz do zawartości

Prezydent Joe Biden - wydarzenia


Roelka v.2

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś dwa tygodnie temu rfk uderzył do kampanii harris z ofertą korupcji politycznej, że jeśli obiecają mu tekę w administracji to zawiesi kampanię i ją poprze. Kampania harris go zlała.

Teraz uderzył do kampanii trumpa z taką samą ofertą korupcji politycznej - dajcie mi tekę w administracji to zawieszę kampanię i poprę trumpa. Tym razem doszło do porozumienia.

Nic dziwnego, tym bardziej że jego veep podczas wywiadu w jakimś prawicowym (chyba niszowym bo wczoraj pierwszy raz usłyszałem jego nazwę) podcaście powiedziała że ideowo im bliżej do trumpa, vance i thiela.

Tak mi się przypomniało, bo ktoś pisał jakiś czas temu że rfk ma na swoją korzyść nazwisko klanu Kennedy, no tylko że cała rodzina Kennedy wystosowała już jakiś czas temu oficjalny statement że się od niego odcinają i odradzają głosowanie na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim ulubionym momentem było gdy jeden z moderatorów zacytował wszystkie niedawne publiczne wypowiedzi trumpa, w których przyznał że przegrał wybory w 2020 (sam widziałem nagrania niektórych z tych wypowiedzi i słyszałem słowa padające z jego ust), w odpowiedzi na co zdziwiony trump zadał pytanie "Ja to powiedziałem?". No cóż, demencji nie da się cofnąć, szczególnie jeśli ojciec zmarł na Alzheimera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Zuza007 said:

Hej, i jak wrażenia po debacie? Ja nie dotrwałam (jednak 03:00 a 21:00 to pewna różnica :D), ale podobno Kamala wypadła lepiej?

Nie ogladalam, ale czytalam komentarze, a potem recenzje. Ogolne wrazenia: zrobila to co powinna zrobic. Ale fakt ze polowa elektoratu nadal planuje glosowac na tego blazna tylko potwierdza ze ogolne USA to kraj idiotow. Inaczej nie moge tego zrozumiec. 

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, katlia said:

Nie ogladalam, ale czytalam komentarze, a potem recenzje. Ogolne wrazenia: zrobila to co powinna zrobic. Ale fakt ze polowa elektoratu nadal planuje glosowac na tego blazna tylko potwierdza ze ogolne USA to kraj idiotow. Inaczej nie moge tego zrozumiec. 

Blazna czyli kogo bo chyba masz na myśli Kamale? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...