Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

28 minutes ago, danielwro said:

na logike biorac - to zdanie jest prawdziwe, jak najbardziej... ale chyba tez nikt (KCC, czy kto to tam robi) nie bedzie postawiony przed taka decyzja (czy im wyslac zaproszenie czy nie), skoro nie poprosil uprzednio o dokumenty..

W DV21 nie wszyscy dostali prosbe o dokumenty. Ba! nie wszyscy nawet dostali zawiadomienie o DQ, a zaproszenie przyszlo. Czekanie az KCC poprosi o dokumenty jest bezcelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 15:57, Xarthisius napisał:

W DV21 nie wszyscy dostali prosbe o dokumenty. Ba! nie wszyscy nawet dostali zawiadomienie o DQ, a zaproszenie przyszlo. Czekanie az KCC poprosi o dokumenty jest bezcelowe.

Przekonałeś mnie , dziś zbieram dokumenty ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 15:57, Xarthisius napisał:

W DV21 nie wszyscy dostali prosbe o dokumenty. Ba! nie wszyscy nawet dostali zawiadomienie o DQ, a zaproszenie przyszlo. Czekanie az KCC poprosi o dokumenty jest bezcelowe.

DS wypełniony i wysłany ale po pobraniu aktu zupełnego urodzenia okazało się, że wpisałam nieprawidłowo miejsce i datę urodzenia ojca. Czy prosić o odblokowanie formularza i poprawiać wstrzymując się z wysyłką dokumentów do KKC czy wysłać dokumenty i czekać na odpowiedź (a poprawić przed rozmową)?

Jak będzie rozsądniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia szczepień

Na Covid: Czy mogę odmówić ze względu na kwestie religijne? Co to znaczy pełne zaczepienie? Czy przykładowo jeżeli w kwietniu wprowadzą 4 dawkę to będę się musiała doszczepiać przed wylotem? :unsure: Teraz weryfikuję swoje obecnie już dokonane i mówiąc szczerze zaczynam się martwić. Czy warto już teraz nadrabiać, czy będzie jeszcze na to czas PO badaniach lekarskich? Czytałam też wcześniejsze wątki i było tam info, że niektóre można '(...) wykonac w jeden dzien. Max 4 zastrzyki. Po 2 na kazde ramie." Jak to wygląda w praktyce OBECNIE? To prawda, że jeżeli szczepionka musi być w dwóch czy więcej dawek to liczy się pierwsza, druga można zrobić już na miejscu?

-świnka,

-odra,

-różyczka,

-Heine-Medina,

-tężec,

-dyfteryt,

-koklusz,

-grypa,

-heamofilus influenzae typu B(HiB),

-zapalenie wątroby typu A,

-zapalenie wątroby typu B,

-ospa wietrzna,

-pneumokokowe zapalenie płuc,

-rotawirus,

-zakażenie meningokokowe

-COVID 

Coś pominęłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...